Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit jelent egy "ferfinél" ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy "ferfinél" ez a fajta viselkedés? Teljesen ki vagyok hűlve. (23/L)

Figyelt kérdés

Van egy srác aki fiatalabb nálam 2 évvel :én 23 ő 21.

Mindketten egy városban lakunk, Győrben, meg közel is egymáshoz.

A történet 3 évvel ezelőtt kezdődött.

Ő járni akart velem mindenáron, mentunk moziba, vitt vacsorazni. Végül nem jottem vele ossze, tul gyerekesnek talaltam, meg kis vekonyka nem is egy szep gyerek, csak nagyon penzes csaladbol jott es ezert megszokta, hogy mindenkit megkaphat. Én eleg szep lanynak szamitok itt nalunk es hat engem nagxom szeretett volna megkaparintani, de csak petting volt koztunk szex soha, ami ot rettenetesen idegesitette. Szoval anno vegul letereltem, nem akartam vele jarni.

Az utobbi 3 evben viszont az volt, hogyha nem volt baratom, mindig felkerestem, mert jol szorakoztam vele mindig is, es o talalkozott is mindig velem ha volt baratnoje ha nem. Kis csokolozasokra osszefutottunk fel evente.

Most nincs baratom, ismet felkerestem.

O konkretan kiszokott hozzam az ejszaka kozepen az alvo baratnoje mellol(akivel 2 honapja van egyutt), mert rairtam(picit ittas voltam), es hat nekem esett, csokolt osszevissza vagy 20 percen keresztul es megint nagyon jol ereztem magam vele, majd egyszer csak kozolte hogy o mostmar visszamegy nehogy gaz legyen, es fogta magat es hazaszaladt kb. Ez 5 napja volt es azota egy szot se hallottam rola.(eddig vegig irogatott)

Mi tortenhetett? Miert tunt el?

Miert szokott ki hozzam, hogyha utana mar felhagy az addigi irogatasaval?

Lathatoan nem szerelmes, tehat miert nem adja at magat az erzesnek es szorakozunk olyan jol mint regen?

Igy ugysincs ertelme a baratnojenek, hogy becsapja ot, es kiszokik megcsalni amig alszik.

Mivel erjem el, hogy keressen?


2017. jún. 19. 21:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Troll
2017. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Istenem, normalis valaszokat varok, mert bevallom nagyon bantja az egomat, hogy most nem keres es fogalmam sincs miert!!
2017. jún. 19. 21:13
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azt találom nagyon viccesnek, hogy idézőjelbe tetted a kérdésben a "férfit", tehát gúnyolódsz rajta, mégis odáig vagy érte. Nem ki vagy hűlve, hanem meg vagy zakkanva:)
2017. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%

Ez a gyerek egy paraszt.

Nem tudom mit eszel rajta.

Te is egy akarsz lenni a sok közül?

2017. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Azert irtam idezojelben, mert meg nagyoon fiataal! Hát 21 éves.
2017. jún. 19. 21:23
 6/25 A kérdező kommentje:
Én semmi komolyat nem akarok tőle, csak szórakozni együtt és ez régen olyan jól ment nekünk. Most meg erthetetlen amit muvel. Miert nem orul, hogy talizok vele?
2017. jún. 19. 21:25
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"Igy ugysincs ertelme a baratnojenek, hogy becsapja ot, es kiszokik megcsalni amig alszik. "

Az biztos, de te is megvárhattad volna, amíg szakítanak. Kölcsönösen kihasználjátok amúgy a másikat, de ha te még csak le sem feküdtél vele, akkor nem is értem, mit vársz.


21/L

2017. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Először is tanuld meg,melyik kifejezést mire használjuk a magyar nyelvben.Nem ki vagyok hűlve,hanem elhűltem rajta.Valamint tanulj meg helyesen írni,fogalmazni,illetve normális nőhöz méltóan viselkedni.Akkor majd talán valaki komolyan veszi a kérdésedet,meg téged is.Tudod,aki rib..nckodik,azt úgy is kezelik! ;-)
2017. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy zavaros hülyeség... Mintha egy bepálinkázott kiskamasz írta volna.
2017. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tokre osszeilletek. Ket, EQ szinten kozel retardalt, onzo kolyok, akik mennek a nemi szerveik szaga utan.
2017. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!