Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden ferfi vágyik kalandokra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ferfi vágyik kalandokra?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi hogy egy jól működő kapcsolatban is megfordul a fejükben hogy más nővel is együtt legyenek. Fantáziálnak más nővel is?
2017. jún. 24. 15:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%
Ahonnan én pötyörészek, ott egyáltalán nincs meleg. Jobb tárgyalási alapra lesz szükséged.
2017. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
46%
Honnan írsz ? :O
2017. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem adom ki magam, mert akkor a gyk-s lányok nemcsak itt írnak majd, hanem megtöltik a levelesládámat a szerelmesleveleikkel.
2017. jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%

A sarkkörre tippelek :D

30/f

2017. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%
6-os, a barátzónádban van az összes.
2017. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%
Nekünk nem bókolnak a nők így marad ez. Valahol ki kell egyensúlyozni, hogy ne csak úgy érezzük, a párunkon kívül senkinem sem kellenénk.
2017. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem hazudik az a férfi, aki nem fantáziál különféle nőkkel akkor is, ha kapcsolatban van. Esetleg hormonális problémája van. Vagy meleg.


A férfi máshogy működik, mint a nő. Férfi számára ez nem megcsalás, és nem is elhidegülés, legalábbis ilyesmikkel nem függ össze. Egyszerűen csak hat ránk a sokféleség. Ennyi. Hormonális.


Nem azt mondom, hogy minden tekintetben minden férfi egyforma. Hanem EZEN a téren szinte mind egyformák vagyunk mi, pasik, ritka kivétellel. Szerintem. Hormonális oka van. Kb ez olyan, hogy van-e pasi, aki nem veszi elő a farkát, amikor húgyozik... Ritkán igen, pl ha részeg. :)))

2017. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, a megfelelő nővel. De sajnosa nők sem különbek. Engem már csaltak meg.
2017. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!