Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok! Mit tegyek? A barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit tegyek? A barátnőm kalandokra vágyik

Figyelt kérdés

A barátnőm elmondása szerint nem élte még ki magát, nem akar mást és engem se akar elhagyni és szeret, legalábbis ezt mondja. Ez normális dolog hisz meg csak 19 éves.Szeretné megismerni a testét ez más lányoknál mit jelent? Más pasikkal is szeretne lefeküdni?

Mit tegyek hagyam hogy élje ki magát nélkülem vagy nyeljem le és várjam meg míg elmúlik ez a korszak. 1,5 éve vagyunk együtt.



2014. dec. 4. 08:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha nem bírod lelkileg tolerálni, hogy akár másokkal is együtt lehet melletted, akkor szerintem a legjobb lépés ha szünetet tartotok, szakítotok, így lehetősége lesz másokkal is kapcsolatba lépni...


Ha pedig bírod lelkileg a dolgot, akkor akár beszéljétek át, és egyezzetek ki egy nyitott kapcsolatban. Bár most lehet pont rossz tanácsot adok, ebben nincs tapasztalatom, de voltak körülöttem emberek, akiknek így működött. Így egymást sem veszítették el, de közben mindketten kiélhették magukat. Amikor pedig túl voltak ezen az időszakon, komolyra fordítva a dolgokat, folytatták tovább a kapcsolatot.

2014. dec. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, őszintém megmondom nem tudom hogy kibírnék-e egy nyitott kapcsolatot, nekem nincs rá szükségem ugyanakkor nélküle nem akarok nélküle élni
2014. dec. 4. 08:41
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Az én exem is ekkora sza*darab volt!

Nem érdemel jobb szót, nem tisztel, különben nem hozna ilyen helyzetbe!

A mi helyzetünk kicsit más volt, először csak más lányokkal akart együtt lenni. Mondtam neki kivan zárva, az is megcsalás, és nem ba*zom meg a másik lányt hármasba se jó, számomra már ez se fér bele egy kapcsolatba ha szeretek valakit... Maximum ha van két csaj és szingli vagyok, miért ne...

Utána persze tovább fajultak a dolgok, már fa*z is kellett volna neki az enyémen kívül, szóval vége lett a történetnek


Meglátjuk nálad hogy lesz ez, tudod valakiért soha nem kár!!! Lehet nagyon szereted de találsz milliószor jobbat érdemelsz

2014. dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak valami mellébeszélés a barátnőd részéről. És ezt nőként mondom, nem mint egy nőgyűlölő férfi.

Ha szeretünk valakit, akkor nem vágyunk arra, hogy más pasikkal henteregjünk. Akkor alakul ki ilyen vágy, ha valami hiányzik az adott kapcsolatból. A saját testét meg saját maga tudja legjobban felfedezni vagy veled, ahhoz nem kell egy másik férfi még rajtad kívül.

Ráadásul csak másfél éve vagytok együtt. Ha ezt egy 10-15-20 éves kapcsolatban mondja valaki, akkor megértem, hogy vágyik egy kis újdonságra. De már másfél év után???

Semmiképp se menj bele, hogy melletted másokkal kavarjon.

2014. dec. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy szerintem a barátnőd pont ezt szeretné kihasználni, hogy te ennyire ragaszkodsz hozzá, és nem küldted el rögtön, amikor előállt ezzel az ötletével.

Te ott leszel biztos pontban, amíg ő kalandozik. De ha megtalálja azt, akit keres, akkor biztos lehetsz benne, hogy ő fog téged ott hagyni.

2014. dec. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen téren nincs kompromisszum! Mond meg neki szó se lehet róla, ha szeret veled marad és csak veled akarja. Ha mással is szeretne lenni az ajtó nyitva áll, csak annyit kérek ne a hátam mögött!!


Az én nőm lelépett, így szeretett a kis szajhája... de cseppet sem hiányzik... szerencsére már egy éve volt, túl vagyok rajta. Akkor persze rettentően sírtam, de hát ha ennyire nem tisztel jobb is hogy elment...

2014. dec. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem ő állt ezzel elő, egyszerüen csak beszélgettünk és erre terelődött a téma.
2014. dec. 4. 09:32
 8/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt, épp nyaraltunk, szerelmeskedtünk egyet, és egyszer csak erre terelődött a téma, hogy milyen lehet egy csajjal mármint neki lányként, aztán ez néhány hónappal később tovább fajult.

De szorítok hogy te ne járj így :)

2014. dec. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, szóval szerintem ha ilyeneket mond, hogy mással is szeretne lenni, akkor valószínűleg tényleg nem szeret eléggé. Én ha ki szeretném élni magam, akkor azt csak is a barátommal tenném, új helyeket próbálnánk ki, új pózokat, szerepjátékokat, ilyesmik. Nem kell ahhoz másik pasi, hogy új dolgokat fedezzen fel.
2014. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kettős mérce megint. ugyanezt a kérdést hetente többször felteszik nők is, érdekes ott mindig olyan válaszok jönnek, hogy persze, hagyni kell a férfit vadászni és kiteljesedni, aztán lehet csillogó szemmel örömködni, ha 10-15 ribi után hajlandó visszajönni.
2014. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!