Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mehet ez évekig?

Figyelt kérdés
3 hónapja van egy szeretőm, akivel egyre mélyülnek érzelmileg a dolgok, egyre közelebb kerülünk egymáshoz. De a párom nélkül nem tudom elképzelni az életem..lassan viszont a szerető nélkül se..A szeretőm egyedülálló. Most mi legyen? Ez fog menni évekig? Tudom, tudom, egyem amit főztem..de sorsszerű volt a találkozásunk és nagyon sok mindent adott a szexuális életemhez és emberileg is nagyon kedvelem. Mi lesz ha egyszer csak belém szeret , csak magának akar és választás elé állít..?:/

2017. jún. 26. 18:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Minden rosszindulat nélkül: valószínűleg, ha "nem tudnád elképzelni a párod nélkül az életed" akkor nem lett volna belőle szerető. Próbáld meg magaddal őszintén tisztázni, mi az amit a szeretőd pótol neked, ami a pároddal kimaradt a kapcsolatodból, és utána mérlegeld hogy annyira fontos-e az a valami hogy felrúgj érte egy kapcsolatot. Mert igazad van, ez nem mehet sokáig.
2017. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Egy gerinc rendel!
2017. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
58%
Gerinctelen féreg :'D szerintem kösd fel magad.
2017. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Oké, már kötöm is.
2017. jún. 26. 19:25
 5/28 anonim ***** válasza:
83%

Ezt mindig mindenki túlbonyolítja.


Ha szereted a párodat akkor nem csalod meg, akkor nincs szükséged egy másik férfira. Ennyire egyszerű.


És ahogy előttem mondták , nem lenne szeretőd ha a párod nélkül nem tudnád elképzelni az életed mert...de! el tudod képzelni mert mással is együtt vagy,

2017. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű. A mindennapokban a párommal jó párost alkotunk, jól kijövünk, sokat nevetünk, ugratjuk egymást, sok minden van már a hátunk mögött. A szeretővel meg a szex egyszerűen páratlan, és vele is nagyon jól érzem magam. Mindkettővel jól érzem magam és mindkettő kiegészíti az életem.
2017. jún. 26. 20:26
 7/28 anonim ***** válasza:
41%

Gáz vagy fiam!

Fel kellene nőni és nem lenne ilyen "gondod".

2017. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
69%

Valakinek pedig hazudsz.....

a jelenlegit félsz elhagyni mert megszoktad és úgy gondolod az egy biztos pont, a másik felől meg kétségeid vannak, hogy hoszzútávon működni fog e. de ez viszont mindenhol kérdéses-


vagy egyiket sem szereted igazán.


DE! Ha valakit igazán szeretsz azt nem csalod meg! Ez viszont ennyire egyszerű. De még is megteszed....mert, hogy fantasztikus a szex....ha szeretnéd őt igazán akkro ez nem következik be akárhogy is tagadod.


De.....semmi probléma ez a te életed, és ez addig fog így menni amíg a szeretőd vagy többet nem akar majd tőled, hogy legyél vele, és akkor te a párodat fogod választani, vagy míg ő nem talál valakit. Legtöbbször ez a vége.

És előbb utóbb elfoggy majd a szeretp türelme ha igazán szeretni fog és veled akarna majd élni.-...

2017. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

még a filmekben se szokott jó véget érni az ilyesfajta románc. hát akkor a való életben...engem akit már megcsaltak, azt tanácsolom hogy minél hamarabb döntsd el mit akarsz, mert az ilyen ember mint te, nem érdemli meg azt amit a társa megad neki mikor egymás mellett aludnak el.

magyarán undorító vagy.

2017. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
8-9: Oké. Azért maradjunk annyiban, hogy nem kell ilyen drasztikusan ítélkezni emberek felett. Attól, hogy te egy ilyen szituációt nem éltél meg. Én mozgalmas életet élek, csakúgy történnek a dolgok, világjáró voltam egész életemben, nem egy kis magyar faluban vagy zárt közösségben élek ahol az embert nem éri semmi új inger meg mindig ugyanazokat az arcokat látja. Úgy nem nehéz bizonyos szituációktól távol maradni.
2017. jún. 26. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!