Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mehet ez évekig?

Figyelt kérdés
3 hónapja van egy szeretőm, akivel egyre mélyülnek érzelmileg a dolgok, egyre közelebb kerülünk egymáshoz. De a párom nélkül nem tudom elképzelni az életem..lassan viszont a szerető nélkül se..A szeretőm egyedülálló. Most mi legyen? Ez fog menni évekig? Tudom, tudom, egyem amit főztem..de sorsszerű volt a találkozásunk és nagyon sok mindent adott a szexuális életemhez és emberileg is nagyon kedvelem. Mi lesz ha egyszer csak belém szeret , csak magának akar és választás elé állít..?:/

2017. jún. 26. 18:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
63%

Hány éves vagy?

Dönts a kettő között, én is hasonló szituban vagyok.

2017. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%

8-9!

Magyarán le lettetek parasztozva mert van gerincetek. :)

Kérdezőke! Azért mert kiváló szociális életed van az még nem ment fel az alól, hogy féreg vagy. Remélem ezt tudod.

Legalább magadnak valld be, hogy egy kapcsolat/társfüggő csúszómászó vagy!

2017. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
84%

#10 fél európát bejártam, mégsem éreztem késztetést arra, hogy szeretőt tartsak a barátnőm mellett. Bp-en havi 5 ezer km-t nyomok le kocsival durván, ha valakinek akkor nekem mozgalmas életem van évek óta :)

viszont te a kifogásokat keresed, hogy miért teszed azt amit.

tudod ez az önámítás legegyszerűbb esete. saját magad becsapod, tudod hogy gusztustalan amit csinálsz, de belül próbálod a kis lelked nyugtatgatni ilyen demagóg fäszságokkal...hogy te "városi nagys'asszony vagy, aki tarthat szeretőt, mert ő mozgalmas életet él...xd

na de mindegy is, az se értem minek írtad ki a kérdést, tudtad hogy savazni fognak, szóval lehet ez valami fétis nálad :)

2017. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
13: 7 évig én is hűséges voltam. Az előző kapcsolatom meg 4 évig tartott és végig hűséges voltam. Nem vagyok egy szörnyeteg. Csak EMBER.
2017. jún. 26. 21:30
 15/28 anonim ***** válasza:
90%
Az EMBER magasan a te szinted felett kezdodik.
2017. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
88%

újra..

vázolom:

1. a párodat átb**aszod átvered és maximálisan hülyének nézed, és számodra egy biztos pont

2. közben jókat szexelsz a szeretőddel, hivatkozva arra, hogy őt is szereted, ő előbb utóbb vagy többet akar majd és emiatt lesz vége, vagy talál mást és amiatt


3, isten igazából pedig lesz**arom. Mert mind a 3-man hülyék vagytok.


A párod egy szerencsétlen hülye, te maga vagy az ördög, a szeretődnek meg végül is k**úrvára mindegy (egyenlőre)


és ha a saját érdekeidet nézed és azzal foglalkozol, hogy neked legyen jó, noss akkor használd ki továbbra is mind a 2 hülyét

2017. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
15: Tyű, akkor vajon aki gyilkol az hol állhat a szemedben..🙄🙄
2017. jún. 26. 22:38
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
Mehet évekig,sokan csinálják ezt.
2017. jún. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
68%

Őszintén nem szégyelled magad? Nemtudom, hogy egy férfi vagy nő vagy de fogadok csak egy rongy k#rva. Sajnálom szegény párodat, hogy egy ekkora nyomorult szánalmas k#rva mellett kell lennie aki 7 ÉV UTÁN SE KÉPES VELE NYÍLTAN, NORMÁLISAN KOMMUNIKÁLNI INKÁBB MINT EGY KUTYA MEGY ÉS FÉLREKÚR MERT SZERINTE EZ A NORMÁLIS. Gratulálok az IQ szinten elég magas lehet.

Érdekes nekem bármi ilyen felmerült a fejemben amikor rossz idők voltak a párommal azonnal mentem és megbeszéltem vele nem mint egy olcsó kiéhezett szuka mentem és b#szattam magam másokkal :'D

Gondolom a párod eltart, kinyalja a seggedet te meg egyedül a szart ennéd magad alól.

A sorsra meg te csak ne hagyatkozz mint első kommentemben is megemlítettem neked csak egy kötél lenne való a nyakadban még azt se érdemelnéd meg, hogy egyedül nyomorultan leéld az életedet.

Gerinctelen szuka.

2017. jún. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem még anyád is szégyenében kitagadna, ha megtudná milyen gerinctelen egy embert szült mint te.
2017. jún. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!