Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon tényleg szereti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg szereti?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, kb 2éve beszélünk, de pár hónapja találkoztunk csak. Előtte csak interneten beszéltünk .


A barátnője egyszer megcsalta, majd kibékültek.. De a pasi nem bírta, mert a csaj szinte megfojtja, átnézi a szemetest, a telefonját, figyeli minden mozdulatát, ha esetleg facebookon likeol egy nőt, tuti megcsalja stb.akkor jön a hiszti, veszekedés stb... Nem sorolom milyen dolgai vannak.. Valami nem oké a csajnál fejben..


És szakítottak emiatt, mondván nem bírják, a pasi inkább a munkára akart koncentrálni, nem akart stresszt stb..


Mialatt nem voltak együtt találkoztunk párszor...


Most kibékültek, újra össze költöztek..


Én őszintén nem értem, hogy tud ezek után vele lenni, de állítja, hogy szereti.


Ennek ellenére velem akar találkozni, ugyanúgy szexelni.


Megmondtam neki, hogy részemről ez lezárt dolog, így sajnos nem megy.



Kérdem én, miért van egy ilyen nővel? Ha nem működik szinte az egész?


Férfiak, mi járhat ilyenkor a fejében?


2017. jún. 26. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Igen a ferfi szereti a bnojet es kotodik hozza. Te meg csak egy kis uritoedeny vagy a szemeben. Minden megcsalos pasas igy kommunikslja a harmadik fele a kapcsolatat,h megertse a harmadik. Tipikus duma ez az ilyen ferfiaknal.


Sot en lattam olyat is,aki csak hazudta,h van bnoje,mert kizarolag csak futokalandokat akart. Ah megvolt a szex,mar ment is tovabb.

2017. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt az egy dolgot nem értem, hogy ha szereti a barátnőjét miért vágyik más nőre?!

Annak ellenére hogy együtt vannak újra, ő még találkozni akar és folytatni akarja ezt a szexkapcsolatot.


Ha én szeretem s látom

2017. jún. 26. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Mert vonzod. Lehet hogy szexuálisan vonzódik hozzád ,szexre jó vagy plusz így egy kis elégtételt vehet a barátnőjén(még ha nem is szándékosan csinálná).

Gondolom elege lett a sok sz**rságból és te vagy a fájdalomdíj akin ezt levezetné.

Lássuk be férfiből van ,van egy szexualis étvágya amit a barátnő lehet hogy nem elégít ki vagy csak szimplán annyira megbántotta a csaj hogy veked vigasztalódik de csak szexuális szinten.

Arról meg senki nem dönthet hogy kibe szerelmes.

2017. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván rossz színben tünteti fel neked a nőt,így akar puncit kapni.Talán a kapcsolatuk nem is annyira szar,mint ahogy ő azt előadja.Ha beveszed ezt az ócska dumát,amivel csak meg akar tartani szeretőjének,akkor országos hülye vagy,már bocs!
2017. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű hogy belé szerelmes !Nekem anno volt egy egyêjszakàs kalandom egy pasival és csak azért kellettem neki hogy bosszút àljon a bnőjén aki megcsalta!Tudtam hogy belé szerelmes mivel lefeküdtünk és ő benyögte utàna hogy a bnőjén akart bosszút àllni és összejött neki!Utána visszament a csajàhoz és én ezt az undoritó pasast elfelejtettem!
2017. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van!


Én elkezdtem hozzá kötődni, de felnyílt a szemem.


Naív voltam sajnos.

2017. jún. 28. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!