Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még mindig a volt barátnőjét szereti?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú lenne részletezni, de a lényeg, hogy őt dobta ki a barátnője és rá pár hónapra találkozott velem. Azóta is tele van a számítógépe a közös képeikkel, facebookon is fenn van minden. Sőt az elején még az asztalán is kinn volt a lány képe. 3-4 naponta, felemlíti a nevét...ilyesmik. Szerintetek még mindig őt szereti?

2014. szept. 26. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Ha egy srác igazán szeret egy lányt, nagyon nehéz elfelejtenie...

Egy komolyabb szerelem, egy örök élmény marad. Tehetsz bármit, a szívéből egy részt, az a lány fog kitölteni mindig is.

Nekem hidd el...

2014. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De már szóltam neki, hogy ez zavar engem. Mindig ennyire éreztetni fogja velem, hogy a nyomába sem érhetek?!
2014. szept. 26. 22:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el ismét a válaszom.
2014. szept. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe. az kell h a drágalátos ex nevén szólítson az ágyban még... komolyan röhej.
2014. szept. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gyerekes vagy kérdező
2014. szept. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hagynám a fenébe. Elég nagy tapintatlanság a részéről veled szemben, hogy profán módon az arcodba tolja a régi kapcsolata emlékeit Tisztán látszik, hogy itt te maximum csak pótlék lehetsz. A srácnak nem kellene addig új kapcsolatba kezdenie, amíg nincs túl az előzőn. Gyáva alak lehet, gondolom, nem bír meglenni egyedül. Nem a te dolgod összerakosgatni újból a lelkét. Ebben az esetben te csak sérülhetsz, méghozzá nagyot. Hidd el, tapasztalat sajnos. Addig vess véget ennek, amíg minimális sérülésekkel megúszhatod...
2014. szept. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6/6-os válaszolónak maximálisan igaza van, én is tapasztalatból mondom, hogy ne légy pótlék, mert nagyon nagyot fogsz csalódni...
2014. okt. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én barátom 6 évig járt egy lánnyal. Amikor megtudtam (kapcsolatunk 2. hónapjában) , elsírtam magam. Azt gondoltam..,hogy versenyezhetnék ezzel a lánnyal? Hogy lehet 6 évvel túllenni,mikor igaz szerelem volt?


2 éve ért véget az a szerelem, azóta voltak kapcsolatai. Elmondta,hogy egyik lányt sem szerette;de nem tudja,hogy én mit csináltam vele, mert nagyon szeret. És sírva mondta,hogy azt gondolta,soha többé nem lesz szerelmes. De aztán jöttem én.. :)

Face-en sem ismerősök,a száma sincs meg; és mivel megkértem,törölte az összes régi közös képüket.


Szerintem ez a normális viselkedés,nem az,amit a barátod csinál.


Adj neki szünetet,gondolja át,mert te nem akarsz 2. lenni.

Ha utána is azt mondja,hogy hiányol és szeret,próbáljátok meg :)

Remélem tudtam segíteni.

2014. okt. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!