Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Úgy érzem megcsalt a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megcsalt a barátom. Azóta nem viselem el ha hozzám ér?

Figyelt kérdés
Nemrég történt,hogy fizetős lányt béreltek fel páran szülinapra haverokkal, nem őszinte velem és titkolózik. Nem tudok vele egyszerűen lefeküdni,de még rendesen csókot sem tudok adni neki. Mit csináljak? Tudom ennél vannak durvább dolgok,de az én értékrendembe nem fér bele a k*urvázás.

2017. jún. 26. 23:25
 1/7 A legrosszabb ***** válasza:
92%
Még szép, hogy nem fér bele az értékrendedbe, ha a saját párod prostikkal enyeleg. Ha nem történt volna semmi a bulin, akkor eléd áll és büszkén verdeste volna mellét, sőt, még el is mesélte volna a buli legégőbb/legkínosabb/legviccesebb pillanatait. Ellenben mégis sunnyog, hm, hm, hm. Szerintem szakíts.
2017. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
100%-osan biztos vagy benne, hogy titkolózik, és nem éppen csak annyi az igazság, amit mond?
2017. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Gusztustalan. En megmondanam neki h nem igazi ferfi ha mar csak a fizetos valtozat jut neki es arra fanyalodik, csak h erezze a torodest 😚 minel gyoraabban epitsd le mert ki tudja hanyadik eset
2017. jún. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Én reptetném a drágát.
2017. jún. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Ez nálam már offos.
2017. jún. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Miért vagy még vele?
2017. jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Naná, hogy nem viseled el. Kinek venné be a gyomra így?

Én szakítanék, már akkor szakítottam volna.

2017. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!