Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A mai modern korban tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai modern korban tényleg nem lehet tudni félrelép e valaki vagy nem? Mi maradt, csak a bizalom? Ez elég üres fogalom.

Figyelt kérdés

Annyi undormányt hallok/olvasok mostanában, hogy milyenek az emberek hűség terén. A mai modern találmányok mellett szinte lebuktathatatlan egy hűtlenkedő, és ez számomra nagyon elkeserítő.


- A hűtlenkedőnek kamu Facebook profilja van (ami titkos) és azon beszél a szeretőjével


- A "fő" telefonján kívül van még egy, ami csak azért van hogy azon kommunikáljon a szeretővel. Ráadásul ha a telefont haza sem viszi, csak bent hagyja a munkahelyén akkor arra az életben sem jön rá a társ.


- Egy nem publikus e-mail címen is mehet a kaland, szintén nem jön rá senki. És akkor a Messenger titkos üzenetéről nem is beszéltem még.


Komolyan elkeserítő ez a világ. Hogy lehet így észre venni ha a társad nem hűséges??? Nem lehetsz egész nap az összes szabadidejében vele...


2017. jún. 28. 15:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

Én mindig abból indulok ki, hogy ha én mindig hűséges voltam, nehéz pillanatokban is, pedig lebukás nélkül lett volna lehetőségem félrelépni, akkor mégis mitől olyan elképesztően hihetetlen, hogy más emberek is hűségesek? Tudom, hogy vannak hűtlen emberek, engem is csaltak már meg, de szerintem ugyanúgy vannak hűséges emberek is.


Ha pedig a párom évekig tudna szeretőt tartani, anélkül, hogy ez nekem feltűnjön, akkor valamit nagyon rosszul csinálok, és nem a technika hibája, hogy nem veszem észre.

2017. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%

Ugyan az a technológiai háttér áll mindkét fél rendelkezésére. Nem hiszem, hogy sokat nyomna a latba.

30/f

2017. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egy kemprogram a számítógépére es a telefonjára, egy poloska a kocsijába és kész a lebukás. Plusz profi magánnyomozó cégek vannak, amik régen nem voltak.
2017. júl. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Komolyan elkeserítő ez a világ. Hogy lehet így észre venni ha a társad nem hűséges???" - szerintem neked nincs is társad.

Ha lesz, majd rájössz, hogy nem akkora probléma ez.

Az enyém pont 80 km-re van tőlem holnap estig.

Nyilvánvalóan semmi ilyen nem jár még gondolataiban sem.

2017. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Konkrétan férjem van...!

Mi a nem probléma, mire gondolsz?

2017. júl. 1. 15:58
 16/19 anonim ***** válasza:

#15, ezt benéztem, olyan tinis volt a megfogalmazás.

Szóval egymást szerető két ember esetében tök mindegy, miféle lehetőség a a technika, nem fogja egyik csalni a másikat.

20+ éve, meg a házasságom vége felé, még mobil is épp csak volt, aztán mégis fél évig volt egy nőm - soha senki nem is sejtette.

2017. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
véleményem szerint két ember ha szereti egymást, akkor is befér(het) egy szerető. Nem azon múlik csak hogy hűséges vagyok hogy szeretem e a társam vagy nem..
2017. júl. 1. 16:31
 18/19 anonim ***** válasza:

"véleményem szerint két ember ha szereti egymást, akkor is befér(het) egy szerető. Nem azon múlik csak hogy hűséges vagyok hogy szeretem e a társam vagy nem.."


Jaj kérdező, nagyon nagy gondok vannak nálad. Egyszerűen nagyon rosszul látsz itt nagyon sok mindent.

Előző kommentemnél már kifejtettem sok mindent. Most csak erre az egy mondatodra reagálok.


Ha két ember nagyon szereti egymást, mindent megkapnak egymástól, harmonikusan működik a kapcsolatuk, mindent őszintén és nyíltan meg tudnak beszélni, oda NEM FÉRHET BE egy harmadik személy. Az a harmadik személy fejen is állhat, akkor is lefogják sz..rni.


Őszintén, hogy a búbánatba férhet be egy 3. személy egy olyan párkapcsolatba, ahol minden tökéletesen működik?

Tökéletesség alatt azt előbbi / fenti felsorolásomat még kiegészítve azt jelenti, hogy a nehéz helyzeteket együtt oldják meg, nem egóznak, nem a másikra mutogatnak, hanem közösen próbálják megoldani a felmerülő problémákat, kitartanak egymás mellett jóban és rosszban, egészségben és betegségben, gazdagságban és szegénységben!

Nos?

2017. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#17, a "belefér" - milyen értelemben?

Te elfogadod, vagy tudod, hogy attól még megeshet?

2017. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!