Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert lettem szemetlada?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lettem szemetlada?

Figyelt kérdés

Van egy, szinte minden teren 10/10-es baratnöm, több, mint 5 eve. Törödö, gyönyörü szep (ezalatt ertsd: modell külsö), okos (2 diploma), fantasztikus humorerzekkel stb.

Sosem volt meg baratnöm, aki ennyire tars. Aki nem tölem varja el a dolgok megoldasat, hanem sajat labon el.

Nemreg vettünk együtt egy hazat is.

En meg a szabadidöm egy reszet, ahelyett, hogy vele lennek vagy az itthoni munkalatokban segedkeznek, felrelepek. Voltak több honapig tarto es akar parhuzamos szeretöi viszonyaim is. Elözö baratnöimhez eddig mindig hüseges voltam. Es annak ellenere, hogy ö erdemli a legkevesbe, megis öt csalom meg.


Aki szükseget erzi annak, hogy itelkezzen, az legalabb egy ertelmes gondolatot is irjon a valaszhoz. Azt, hogy mi vagyok es mivel lehet illetni a viselkedesemet, en is tudom. En abban kerem a segitsegeteket, hogy segitsetek ravezetni a problema okara esetleg megoldasara.


Nem szeretnek ide regenyt irni, de mielött agyon kombinaltok valamit, inkabb kerdezzetek es szivesen reszletezem, amire kivancsiak vagytok.



2017. máj. 15. 18:56
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
56%
Aztat én nem tudom. Mindenesetre alakíts ki külön szobát egy háremnek, úgy egyszerűbb lesz a jövőben.
2017. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem vagy monogám típus,szükséged van a kalandokra.Van ez így.Csak add meg neki a döntés lehetőségét így is kellesz-e neki.Lehet ő is benne lenne hancúrpartikban,swingerben,párcserében,3asban,vagy nyílt kapcsolatban.
2017. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
87%
Az ágyban nem elégit ki rendesen ?
2017. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
83%

Az biztos, hogy valamit keresel a szeretőidben, ami a barátnődben nincs meg. Mi az?

Nem teljesíti minden szexuális vágyadat? Ő nem igényli a törődést, pedig neked fontos hogy törődj valakivel? Ilyesmire gondolnék első körben.

Talán hasonlítsd össze a barátnődet azokkal a lányokkal, akikkel megcsaltad. Biztosan találsz valami különbséget, ami számodra (tudatt alatt is) fontos, de belőle hiányzik.

2017. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
89%
Neked olyan csaj kell akit egy kicsit istápolhatsz és ő nem ilyen, és ezért nem érzed magad olyan fontosnak. Én ezt gondolom. Sok pasi akkor érzi magát jól ha ő a nő támasza és ezzel nincs is semmi baj .
2017. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
84%
Ítélkezni és lehordani nem foglak, kapod majd rendesen a savat másoktól. Nem lehet, hogy túl tökéletesnek gondolod a barátnődet, és emiatt önbizalmi problémáid vannak, amit megcsalással akarsz enyhíteni? Vagy ott motoszkál a fejedben, hogy a barátnőd bárkit megkaphatna, ezért te gyorsan félrelépsz, hogy a későbbiekben ne csak te sérülj? Ne érts félre, egyik sem elfogadható indok a megcsalásra, változatlanul aljas és gerinctelen húzás tőled, de talán ez lehet az oka.
2017. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
95%

Akkor most magyarázzuk el neked miért csalod a szuper nődet?


1. tippem: nem vagy monogám hiába írod.


2. nem vagy belé szerelmes, hiába 5*-os ember


3. Tudat alatt irigy vagy rá és ezzel alázod


4. Amiról Almási Kitti pszichológus írt, vannak akik előre csalnak, akár milyen szuper a párjuk "hogy védve legyenek", érzelmileg nem akarnak kiszolgáltatottak lenni.

2017. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Hát valmi hibádzik. Ennyiből nem derül ki ráuntál vagy egyéb, de a megcsalás mindig valami probléma "vész"jelzése.


Pl. az én családom idillje akkor tört 1000 darabra amikor kibukott apám csalja anyámat a szomszéd asszonbyal. Apám élhetett a hobbijának, anyám tartott el minket. Apám rakhatta félre a pénzt. Anyu vezette még a háztartást is... mégsem volt jó valami.

Voltak előjelek persze amikudarcra ítélte a dolgot közöttük...

De én úgy látom hogy "túltolták" a kapcsolatuk. Amíg csak hétvégi szeretők voltak addig működött. De két olyan ember jött össze akinek eltért az elképzelésük. Nem szerették igazán egymást. Csak akarták hogy működjön.



Szerintem beszélned kéne a kapcsolatodról a barátnőddel. Sok dolgot lehet teljesen más megvílágításba látnál. Lehet a barátnőd is érzi hogy valami elmúlt?! Vagy nem működik.

Érdemes önvizsgálatott tartani és felderíteni mi elől ismenekülsz...

2017. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
89%
*amiről
2017. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg érzelmileg, vagy a testiségben valahogy nem elégít ki a kapcsolat teljesen..az okát nyilván meg lehetne találni, de így azt nem tudom...fedezd fel újra őt, új oldalait, tulajdonságait...és légy hűséges, megéri.
2017. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!