Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít ha csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ha csinos kolléganőmet félmeztelen erotikus fotókat csinálnék?

Figyelt kérdés

Egyik csinos kolléganőm erotikus félmeztelen fotókat szeretne csináltatni napraforgó táblánál barátjának. Mivel tudja rólam hogy szeretek fotózni meg ügyes is vagyok így engem kért erre meg.

Mivel van párom nem tudom hogy ez már megcsalás már.

Lehet többet akarna tőlem ez a kolléganőm?

Nem tudom miért kért pont erre meg engem ugyanis nem vagyok jóképű, sőt sajnos nagyon elhíztam.


2017. júl. 4. 08:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Ez szerintem bődületesen messze van a megcsalástól. Vannak, akik ebből élnek(pl. férfimagazinok fotósai), de csak a munkájukat végzik és ezt egy normális nőnek meg kell értenie. Azért kért meg téged, mert vélhetően ügyes vagy, vedd megtiszteltetésnek meg azért majd egy kicsit élvezkedhetsz is az extra látvány miatt. Csak nagyon ne mutasd ki:)
2017. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha csak fotós leszel és más nem történik, illetve nem tartod meg a képeit és sóvárogva nem nézegeted azokat, akkor szerintem nem megcsalás, puszta fotózás. Ha meg megkísért a napraforgók között, akkor büszke férfiként utasítsd vissza és azonnal hagyd ott a szotyik között
2017. júl. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Én nem venném jó néven, kivéve ha eleve egy profi fotós férfival járnék. Egyéb esetben kiakadnék rajta. Az nem alap a felkérésre, hogy jó szögben tudod lefotózni a spagettidet Facebookra.
2017. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Nálam az lenne, mert nem vagy profi fotós és itt kérdezed, hogy megcsalás-e, mikor kizárólag a barátnőd véleménye számít ebben.


Meg persze a beképzeltség, hogy rád akar mászni.

2017. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg pároddal. Nem ismerjük kapcsolatotokat.


Valakiknél mindent szabad... aaakkáármit akárkivel.

Mások azt sem szeretik ha párjuk megnéz valakit.


Szóval e megcsalásos skála elég tág. Ismerd kapcsolatod, nincs hivatalos igen-nem.

2017. júl. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a párodnál hol vannak a határok...most viccesen azt is mondhatnám, vidd el magaddal őt is " fotóssegédnek", aztán hármasban még jobb lesz. Komolyan: nem megcsalás, de valahol titokban ezt csinálni nem korrekt a párod irányába...
2017. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Elso korben arra gondolnek h azert kert meg h ingyen v olcson megcsinald neki. Jobban belegondolva viszont annyira bizarrnak tartanam magamat egy kolleganak mutogatni, hogy inkabb kifizetnek akarmennyi penzt h egy idegen fotozzon. Ahh, nem ertem a noket. Ez amugy is olyan kozhelyes es proli ajandek.
2017. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha a párod tud róla, és nem zavarja, akkor nem megcsalás.
2017. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a megcsalás esik rosszul. Ha a párom elmenne titokban, és megtudnám, rosszul esne. Ahogy a nők 90%-ának.
2017. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ez elég bizarr, hogy kollégát kér meg ilyenre.

Amúgy nem megcsalás, de nem is örülnék neki.


Ha csak fotózni akar, akkor nem mindegy, hogy nézel ki?

nem hinném, hogy többet akarna. Sőt, inkább barátzónában vagy. Ha "úgy" nézne rád, akkor nem kérne meg ilyenre.

2017. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!