Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnátok ha tudnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha tudnátok, hogy párotok meg fog csalni? Elmondanátok neki vagy hagynátok megtörténni a dolgot és utána szembesítenétek a tettével?

Figyelt kérdés
Sok éve vagyunk már együtt mindig mondtam neki, hogy ha nem érzi már magát jól velem, akkor mondja el és vegyünk véget a kapcsolatnak jó viszonyban, ne így, hogy mástól kelljen megtudnom a dolgokat. Úgy tűnik ő nem így gondolja...
2017. júl. 4. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Szakítnék és tovább lépnék. Nem várnék, hogy megtegye és nem állnék neki játszmázni. Aminek vége, annak vége. Akkor is, ha eddig még a gatyájában maradt. Részletkérdés.
2017. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szakítnék és tovább lépnék. Nem várnék, hogy megtegye és nem állnék neki játszmázni. Aminek vége, annak vége. Akkor is, ha eddig még a gatyájában maradt. Részletkérdés.

Köszi a választ! Amúgy férfi vagyok fordítva van a dolog.:)

Én is így gondolom (vszínű ez is lesz) csak nagyon kíváncsi lennék, hogy utána bevallaná-e.

2017. júl. 4. 16:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár kifejezetten undorodom azoktól, akik készülnek a párjuk megcsalására. Nem lehet ezt kulturáltan megbeszélni? Miért kell mástól megtudni, hogy még megalázóbb legyen?
2017. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt gondolom ezért is mondtam neki, hogy mondja el ha nem jó lépjen/lépjünk tovább és megmaradhat utána is a jó kapcsolat.Én se értem ezt, de gondolom ha majd a második opció mellett döntök és elmondom neki akkor vszínű tagadni fog, és minden sz*rnak lehord majd. A helyzet az, hogy hazudni nem tud, legalább is nekem sok ideje vagyunk már együtt, rögtön észre fogom venni.
2017. júl. 4. 16:25
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Mitől vagy ilyen biztos benne hogy meg fog csalni?


Én ha szeretem, akkor megpróbálnám addig helyrehozni a kapcsolatot, amég nem teszi meg. Egy nő általában azért csal, mert valami hiányzik neki. Jó esetben "csak" erről van szó, nem pedig arról hogy már teljesen kihűltek az érzései.

Beszélnetek kellene! Lehet még nem késő.

N

2017. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Mitől vagy ilyen biztos benne hogy meg fog csalni?"


Mert a mostani viselkedése, hozzáállása, a dolgokhoz minden erre utal, sok a titkolózás ha a telefonjához nyúlok leharapja a fejem,megváltoztatta a face kódot holott eddig nem tett soha ilyet az enyém is be van állítva akkor néz bele amikor akar, ilyeneket az elmúlt 9 évben nem csinált. A megcsalásos dolog meg 100% igaz egy közös ismerős elköhintette de azóta már tudom más forrásból is. Hogy miért nem próbálom helyrehozni?Azért mert sztem ha már ezt tervezi akkor nincs mit megbeszélni, bármennyire is szereted. De nem is akarom ha ő már nem érzi magát jól nincs mit helyrehozni, de ezt miért nem lehet normálisan közölni azt soha nem értettem.Gondolom nem akar a 2 szék közé ülni!

2017. júl. 4. 17:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

De van valami konkrét infód is elköhintve, hogy jövő időben mondod a dolgot? Mert akkor valószínűleg- ha tényleg igaz, akkor már megcsalt...


Szóval nem értem mi ez a "meg fog". Hacsak nem kaptál el olyasmit, hogy x pasihoz megy kettesben a hétvégén. HA ilyesmiről van szó, és tetted tudod érni, én elmennék a helyszínre,és ott magam nézném meg, talán még ott helyben ki is raknám a szűrét.



De nem írtál konkrétumot, szóval így nehéz. Bár amit írtál azok alapján mindenki gyanakodna, és valószínűleg van vaj a füle mögött, ha többektől is visszahallod ÉS a viselkedése is megváltozott.

(azt mondjuk megjegyzem, hogy engem is hoztak már össze férfi kollégámmal, de egyébként mindketten kapcsolatban voltunk pedig, és soha nem is olt semmi, csak barátság. Az agyam eldobtam akkor majdnem. Szóval a pletykáknak sem kell mindig vakon hinni, de ha több jel is mutatkozik rá, akkor az már gyanús.)

N

2017. júl. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Teszek neked egy szívességet, hogy ne válj árulóvá....kellemes időtöltést kívánok. szia."

30/f

2017. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én hagynám hogy hadd csaljon meg, aztán visszacsalnám. Amilyen a mosdó...
2017. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ő nem korrekt, én még az lennék.

Leülnék és elmondanám neki,hogy miket vettem észre az utóbbi időben és hogy miket hallottam más ismerősöktől .

És elmondanám neki mit érzek ezzel kapcsolatban..Meg persze meghallgatnám őt is.

És valószínű szakítanék,ha tényleg igaz,jól gondoltad és jól modták az ismerősök.

Abban igazad van,hogyha már meg akar csalni,akkor rég veszett az ügy.Legyél te korrekt és mondd el neki,hogy tudsz róla és legyen ennek vége.

Szomorú,hogy ennyi év után nem hozzád fordult. Sajnálom,biztosan nehéz lehet.

2017. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!