Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőm felesége talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőm felesége talán tudja, hogy velem csalja a férje. Hogy kérdezzek rá úgy, hogyha mégsem tudja, akkor ne bukjunk le?

Figyelt kérdés

Jóban vagyok a feleségével, de olyan furán viselkedik néha a nő velem.

Igen tudom, hogy szemetek vagyunk, nem oltásért jöttem.


2017. júl. 5. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy rá kíváncsi hogy tudja-e vagy sem?

Egyébként nyilván nem tudja, mert te még mindig élsz.

2017. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
A feleség mindig tudja
2017. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg sejti, de a tényeken amúgy nem változtat.

30/f

2017. júl. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Van bor a kepeden...

Legalabb ne jatszanad meg magad, szerencsetlen no elott.

Remelem tudja, es van is mar rgy tervr, hogy alazzon porig.

2017. júl. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Azért fura veled, mert tud mindent. És azért tesz úgy, mintha nem tudná, mert megbeszélte a férjével, hogy te csak egy kis szórakozás vagy, csupán szex, semmi érzelem, és nem kell attól tartania, hogy otthagyja érted. Gondolom, gyerekük is van, akit sokkal könnyebb ketten felnevelni, mint egyedül.
2017. júl. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, csak nem akarja tudni, vagy lesz.rja, pénzért marad és befogja, az is lehet mindkét félnek van más, megállapodtak, a látszatot meg fent tartják. Ha egy pasi félre dug, azt mindig lehet tudni. Sok nő azonban nem akarja elhinni, strucc politikát folytat és bízik még akkor is ha nyilvánvaló.
2017. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vaknak kell ahhoz lenni, hogy egy nő ne tudja, hogy megcsalják.

Én mindig megéreztem.

2017. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Biztosan érzi de ha nem cirkuszol akkor miért akarod piszkálni a bombát? Jobb ha nem szítod a tüzet...
2017. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szánalmas vagy hogy ilyen dolog után még te mondod meg hogy ne oltogassunk, hát oltogatlak mer egy SZ_R VAGY! Ki mersz írni egy ilyen kérdést? Te gerinctelen.. majd a karma helyre tesz téged is!!
2017. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Szerintem max sejt/erez valamit. De gondolom nincs ra bizonyiteka vagy epp azokat gyujti.
2017. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!