Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha tudom hogy egy srác folyama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom hogy egy srác folyamatosan fűvel-fával csalja a barátnőjét aki lassan a felesége lesz elmondjam e a lánynak? (egyébként nem ismerem a csajt)

Figyelt kérdés

Az a dilemmám, hogy ismerek egy fiút munkakapcsolat révén. És tudom hogy nagy nőcsábász. Nálam is másoknál is próbálkozik. Van egy barátnője évek óta. Akit én nem ismerek. Viszont lassan esküvőjük lesz. És tudom hogy a lány semmit sem tud arról mit művel a párja. Titkos fb oldala is van a srácnak. A lány pedig úgy tudja nincs fb-ja

Szóval a kérdés az szerintetek elmondjam e a lánynak amiket tudok? Vagy inkább ne másszak bele mások magánéletébe. Fordított helyzetben én tudni szeretném kihez készülök hozzámenni. De ő teljesen más embernek hiszi a srácot mint aki....


2017. jún. 17. 10:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Én már régen elmondtam volna, az biztos. Aztán az is megeshet, hogy a lány nem hisz majd neked. Én azt mondom, mindenképpen mondd el.
2017. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkepp elmondanam.vagy valahogy a tudtara juttatnam.felhivnam a figyelmét a titkos facebook fiokra is.Tudnia kell mert vszinü lassan gyerek lesz esküvö utan es ha akkor derül ki egy csonka csalad lesz.vagy ha nem mennek szet egy boldogtalan gyerek lesz belöle.egy gyerek megerzi a dolgokat.en tudni akarnam.amugy mi 2 honap mulva hazasodunk es tudtommal nincs facebookja a paromnak.leirnad legalabb melyik varosban van???mert lehetek en is ez a lany.
2017. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A legrosszabb ***** válasza:
70%
Ezzel csak az a baj, ha szólsz, hogy te leszel kikiáltva sz#rkavarónak, aki szét akarja robbantani a párkapcsolatukat.
2017. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Nem igazán szeretném a lány tudtára adni ki vagyok. Mert mint mondtam munka kapcsolatban vagyok a sráccal és nem szeretném ha valahogy meg próbalna alám tenni a munkahelyen. Szóval max egy e-mailt tudok írni a lánynak.

Kedves 2. biztos nem Te vagy az a lány :)

Nekik 3 hét múlva lesz esküvőjük.

Sosem szerettem a sz@rkavarást. Viszont ezek igaz dolgok és nőként valahogy úgy érzem tudnia kéne. Viszont a férjem azt mondta nem az én dolgom. Idézem " ha a csaj ilyen buta, hogy nem veszi észre hogy évek óta csalják és gyakorlatilag másik élete van a párjának az legyen az ő baja nem az enyém" De amúgy nem hinném hogy buta, csak félre ismerte a párját és vakon bízik benne

2017. jún. 17. 10:48
 5/18 anonim ***** válasza:
21%

Én rossz néven venném ha egy teljesen idegen lány rám írna és mindent rám zúdítana ismeretlenül:D

Ha tudsz gyűjts bizonyítékot, úgy már más lenne. Vagy kicsit provokáld a munkatársad üzenetben, vagy ahol letudod fotózni:D

2017. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Írsz neki egy e-mailt, ő elmondja a pasijának, az meg majd mindent letagad. Azért egy próbát megér.
2017. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
linkeld be a titkos facebook fiókot az e-mailbe ;)
2017. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatod, de valószínűleg nem fog hinni neked, és össze fogtok veszni. Ha egy nő szerelmes, bármit elhisz a párjának, akármilyen nyilvánvaló is, hogy hazudik.
2017. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Teljesen hitelesen alátámasztani tudod e? Képek, vagy hasonló megdönthetetlen bizonyítékok? Ha igen akkor mindenképpen, anonim módon jelezd felé a dolgot.


Egyébként ez ember függő, lehet nem fogja (nem akarja) elhinni majd.

Személyes tapasztalat : volt egy srác, megdugta egy másik srác csaját(beleszeretett) . Később a csaj kijelentette neki elég a szex nem hagyja el az aktuális barátját. Ekkor összevesztek, ment a srác, a csaj aktuális barátjához személyesen, elmondta neki és kezébe nyomta a csaj fogamzásgátló kúpját amit ott hagyott.

A csávó ezek ellenére nem dobta ki a ribit...


Szóval lehet nem fog hinni a bizonyítékoknak de azért szembesítheted vele, aztán majd ő eldönti mit akar.

2017. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
Mut avatkozol más dolgába??! Neked fordított esetben, hogy esne??! Úgysem hinne egy idegen embernek!! Azt hinné hajtasz a pasijárs,meg sz@rkavaró lennél a szemébe..
2017. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!