Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Erősen molett nők jönnek be,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erősen molett nők jönnek be, de nem elég egy. Ezzel egész életemben nem tudtam mit kezdeni, magamat megerőszakolva próbálok monogám lenni, főleg amióta 2 gyermek apja is vagyok, de nem érzem jól magam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
38 éves 190/90 barna, rövid hajú, koromnál fiatalabbnak kinéző pasi vagyok, a teljes összeomlás szélén :)

2017. júl. 8. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj erről a gyermekeid anyjának
2017. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És egyből kettő lesz belőle, különböző mentalitással, nem?
2017. júl. 8. 18:01
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Ehhez miért kellett részletesen leírni a kinézetedet? Talán azt reméled hogy még néhány molett beáll a sorba?

Meg az a vigyor a végén, szerintem kamu vagy :)

2017. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%
Én csak arra vagyok kíváncsi, mit esztek egy molett nőben. Kérdezem ezt úgy, hogy erősen molett vagyok, mégsem tudom a pasikat levakarni magamról. Komolyan érdekel, mert mivel nekem semmi önbizalmam, csodálkozom a dolgon.
2017. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Erre én is kiváncsi vagyok, úgy, hogy én egy vékony, sportos nő vagyok.
2017. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

3-as:A smiley a mondat végén nem vigyor, hanem smiley. Nyilván érzékelem 38 évesen, hogy az én hülyeségem nem world's first problem, arra ott vannak a milyen telefont vegyek kérdések, vagy az agykontrollal lehetek-e alacsonyabb.

A paramétereim leírásával nem halászni szeretnék, mert arra ott van néhány tematikus társkereső, ahol felismerhető lennék akár, ha a gyakorikerdesek.hu-n nem lenne opció az anonimitás, hanem a paramétereim leírásával a célom, hogy aki válaszolna, valaminek elképzeljen.

Az, hogy kamu vagyok-e, vagy nem, így irreleváns, főleg a te szemszögödből, aki nem is a kérdésre válaszol.

2017. júl. 8. 18:34
 7/17 A kérdező kommentje:
A 4-es válaszolónak: Nem tudom mit eszek a molettségen. Nekem ez jön be, amióta eszemet tudom. De ez is ugyanolyan tulajdonság, minthogy valaki barna hajú, vagy rövidlátó, és szemüveget hord. Nekem ez jön be,tetszik, hogy ami jó a szememnek, az jó a kezemnek is például. Nem is titkolom, mint páran, mert én felvállalom. A párom is molett, még egyszer kihangsúlyozom, mégis egyre jobban vágyom más társaságára. Előtte valóban egy büdös tróger voltam/vagyok, vagy akár lehet kamunak hívni, de ez pont nem segítség arra, mit tehetnék.
2017. júl. 8. 18:49
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

#4, 5, szerintem a nagy mell meg a nagy fenék ami sok pasinak nagyon vonzó. Végülis régen ez volt a szex szimbólum, a termékenység jele.


Kérdező neked meg az lehet a fő bajod hogy már nem szereted a párodat.

2017. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem szereted a feleséged, vagy sosem szeretted..


Válj el, vagy szenvedj, de ne csald meg.


Ha nagyon nem bírod magad visszafogni, ajánld fel a swingerklubot neki, vagy a hármasszexet.


Nem tudom minek kellett megállapodnod, ha a feleségedet is csak egy nőnek érzed a sokközül.

2017. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8-as, köszi, hogy engem is megemlítesz utolsó mondatban :) Mint írtam világ életemben ebből volt problémám. Soha nem voltam monogám, próbáltam, nem megy. Az, hogy az elmúlt 7 évben (ez olyan választási kampánynak hangzik) erőszakosan kerültem az ilyen dolgokat, az meg itt belül nem jó. Megálltam, de szarul is érzem magam. Lehet azt mondani, hogy a poligámiával, illetve hogy a molett nők jönnek be, biztos megragadtam infantilis szinten, anyaképet kergetek. Azt erre mi a megoldás? 38 évesen vegyen valaki mellére? :D Meg beszéljek a párommal? Pontosan tudja ki vagyok,annyira, hogy ismeri majdnem mindegyik régi kapcsolatom, de érthető okokból nem fogadja el, nyilván nem is lehet elfogadni. De azon pláne nem lehet kiakadni, és ezt a válaszolóknak írom, hogy ez a kérdés a felnőtt párkapcsolatok között a megcsalás témában merült fel. Ti tematikusan kerültetek ide, vagy konkrét kereséssel? :D
2017. júl. 8. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!