Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi ez a "szeretem, de megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a "szeretem, de megcsaltam"?

Figyelt kérdés

Hogy lehet valakit megcsalni úgy, hogy tényleg szeretsz?

Mindegy, hogy férfi vagy nő vagy, hogy lehet ezt megtenni?


Sztorikat is írhattok és persze kort, nemet.

Köszi előre is!



2017. júl. 10. 21:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%
Ez kb. ugyanaz, mint amikor nagyban tömöd a csajt/tömnek téged és rátok nyit a partnered, majd beközlöd, hogy: "Ez nem az, aminek látszik."
2017. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyasmi mint Malacka luftballonja, biztos, hogy mire az ünnepelthez ér kipukkad.


Üres szólam.

2017. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
nem lehet úgy megcsalni valakit, hogy szereted, mert akkor csak ő kell neked, el se tudod képzelni, hogy másra nézz, mert veled van az, aki neked tökéletes.
2017. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem lelkileg érzi,hogy össze tud kapcsolódni a párján kívül azzal a másikkal is, és lusta ellenállni a kísértésnek, mert nagyon csábító. Én erre tippelek. (Én nem csaltam meg senkit, még nem volt párkapcsolatom. )
2017. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Körülbelül ezt úgy kell lefordítani hogy magamat szeretem és próbálom a legjobb üzletet kihozni a dologból...
2017. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Szeretem a túrós csuszát, de ma nokedlit ettem.
2017. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%

Úgy hogy bár nagyon szeretem, de valami mégis hiányzik. S ezt a hiányt próbálom a másikkal pótolni.


Vagy hogy van egy kedvenc ételed, amit tényleg nagyon szeretsz, de azért mégsem az igazi évekig mindig azt enni, legalább néha kell más is. Másnem azért hogy tudd mennyire szereted...

Hülye hasonlat, de most így érzem. Igen, pár napja voltam mással, pedig ezt a barátom tényleg nagyon szeretem, és nem akarom elhagyni. De most boldog vagyok, és nem érdekel ki mit gondol. Ha mindent megadna (nem anyagilag) akkor mondjuk lehet hogy ez nem történt volna meg... De alapok hiányoznak, amit ez a másik srác most részben megadott, akkor is ha esetleg sose látom többet.


És mondtam már ezerszer a páromnak hogy mi hiányzik, mit szeretnék, de semmi se változott, mindig csak a kifogás van :( De amúgy meg megértjük egymást, csak sokszor énis inkább érzem ezt egy (mély) barátságnak, mint párkapcsolatnak, ami nagyon tud fájni :(


Lehet lepontozni :)

N, 30+

2017. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A legrosszabb ***** válasza:
91%
#7: És neked egyből másik f#szba kellett belecsücsülnöd, mi? Szégyelld magad, szánalmas vagy.
2017. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

#8

"És mondtam már ezerszer a páromnak hogy mi hiányzik, mit szeretnék, de semmi se változott, mindig csak a kifogás van :(" => Vagyis nem, nem egyből...

Nem támogatom a megcsalást, de nem az volt az első lépés...

2017. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lezárni kell egy kapcsolatot, nem megcsalni a másikat. És még meg is magyarázza, hogy ez így rendben van... Jó isten, gyere le.
2017. júl. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!