Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi ez a "szeretem, de megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a "szeretem, de megcsaltam"?

Figyelt kérdés

Hogy lehet valakit megcsalni úgy, hogy tényleg szeretsz?

Mindegy, hogy férfi vagy nő vagy, hogy lehet ezt megtenni?


Sztorikat is írhattok és persze kort, nemet.

Köszi előre is!



2017. júl. 10. 21:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

10#

Jó isten gyere le vagy én megyek fel! :D

Amúgy igazad van.

A megcsalás az soha nem mentség semmire.

2017. júl. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%

Nem én írtam azt a választ... csak reagáltam rá. Nem, nincs rendben.

Csak sajnos én is átmentem azon, hogy beszéljük meg, hajthatatlan volt, le$zarta az igényeim, aztán félrementem. De akkor én már tudtam, hogy vége, el is mondtam neki, hogy félrek*rtam, aztán különmentünk (nem konkrétan emiatt, hanem azokért, ami odáig vezetett.)

Elítélem. Magamat is akkoriban. Csak az "egyből" azt jelenti, rögtön, azonnal. Van, aki előbb próbál megoldást találni, aztán mikor minden falra hányt borsó, akkor követ el fa$zságot....

2017. júl. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
Ezt állitja a feleségem is hogy szeret de mégis évekig tartott szeretőt,kérdés hogy ki mit hisz el.
2017. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Tényleg érdekeltek a válaszok, de csak megerősítést kaptam. Ma véget vetettem egy 4 éves kapcsolatnak, amiben 2x is megtörtént ez... Én meg el is hittem hogy szeret...

Csak közben magamat tettem tönkre mert még járkált volna ahhoz, akivel megcsalt 1x, mert hogy ők jól kijönnek és barátja akar maradni. Hát ez betette a kaput.

2017. júl. 11. 11:20
 15/21 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy kidobtad. Soha nem tudta volna többé megállni, mindig talált volna magának valakit. Nem ezt érdemled. Aki tényleg szeret, nem csal meg. Persze mindenkinek megfordul a fejében, főleg évek után, hogy milyen lenne mással...de aztán gyorsan ki is veri a fejéből, mert baromság. Ha már valaki megtalálta azt, akivel mindent meg tud osztani, akkor semmi értelme a hülye pillangós állapotot kergetni, mert az mindenkinél elmúlik pár hónap után. Legalábbis én így gondolom. Nő vagyok, házas, 32 éves.
2017. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%
Sokan azt mondják, a libsi pancserek közül, hogy azért történnek megcsalások, mert valamit hiányol a megcsaló. Én tudom, hogy mi az. A gerinc...
2017. júl. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A hetes olyat írt le, ami nagyon sok kapcsolatra igaz.

Még akkor is, ha ezt sokan nem merik kimondani.

Bármerre nézek, ebbe botlok bele. Emberek élnek együtt és eljárnak alkalmanként szexelni.

2017. júl. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Segítsetek, a 7-esnek a sexben hiányzott valami?
2017. júl. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon egyszerű. A szex az csak szex. És nem ritka az érzelmek nélküli szex. Attól még hogy szeretsz valakit, testileg vonzónak találhatsz másokat, akikkel kufircolsz egyet és ennyi. Egy érzelem mentes dugás, semmit nem változtat az ember szerelmi életén, olyan meg nincs hogy valaki egész életében kizárólag egyvalakihez vonzódik.
2017. júl. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg utolsó válaszoló az ,hogy vonzónak találunk valakit ,nem azt jelenti,hogy szexelni is kell vele !Lehet húzni egy határt ,az ember nem ösztönlény .Én is férfi vagyok és megnézem a szépet ,de Ennyi ! Ha szeretem a párom akkor csak Ő létezik !36F
2017. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!