Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek az exem anyja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az exem anyja megcsalja a férjét apámmal?

Figyelt kérdés

Tudom fura kérdés lesz dehát erről nem nagyon tudok kivel beszélni. Szóval 2 évig voltam együtt a volt barátnőmmel, hááát nem mondom, hogy nem bántam meg :D Nagyon szép csaj, de nagyon gyökér is, hogy így mondjam. Meg elég butus, legalábbis én nem jöttem ki túl jól vele és a szakítás se volt túlzottan szép. És ugye az ő anyja is hát elég jó milf, vele azért jóban voltunk persze meg ugye 2 év az két év és ezalatt a szüleink is találkoztak. (Amúgy 20 vagyok az exem most 19) Viszont már kiskoromban elváltak szóval apám külön élt tőlünk de azért jóban vagyok vele is persze. Na és a lényeg az, hogy ugye ő találkozott az exem milf anyjával régebben úgy 2-3 alkalommal nem többször.

Viszont azt gyanítom, hogy lehet valami köztük apámmal :DD Ő olyan örök agglegény típus, régebben is elég nagy nőcsábász volt és el is mondom miből szűrtem ezeket le. Először is észrevettem, hogy az "ex anyós" egyik új facebook képe alá írt egy ilyet, hogy "hmmm ;)" (xdddddddd) aztán a nő meg visszakacsintott rá virtuálisan :D Mondom de gáz úr isten ez mi?! Aztán kíváncsiságból megnéztem apám face-t aki hát olyanokat oszt meg amit az átlagos 45-50esek ilyen idiótaságokat és a nő meg mindet likeolta sőt kommentelt is de olyan gáz azt be se másolom :D Meg hallottam párszor nagy röhögcsélve telefonálgatni is. De a legdurvább és az indította el a gyanúmat, hogy egyszer láttam őket egy kocsiba nem vicc :D Tök véletlenül, semmi esély nem volt rá de pont előttem álltak meg mert megismertem ugye a kocsiját.

Aztán ráírtam exemre mert még néha beszélünk csak így puhatolózni, de én ebbe béna vagyok és csak értetlenül kérdezgette, hogy mivan miért érdeklődök az anyja iránt? Mondom semmi semmi. Sztem ha megtudná infarktust kapna szegény :D Meg hát az ő szülei együtt vannak az apja valami jogász vagy ügyvéd szerű. Ezen gondolkozom mert olyan bizarr szitu. Szerintetek? Már kérdeztem apámat, hogy mi újság de adta a hülyét. Mondtam, hogy láttalak egy nővel a kocsidba, na ki volt az? Erre kamuzott, hogy rosszul láttam nem volt ott senki egyedül volt, mondom aha persze. Szerintetek? Ez azért elég fura szitu


2017. júl. 13. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van ra esely, levelezni nem leveleztek? Abbol sok minden kiderulne. Esetleg legy vele oszinte, hogy az exed edesanyjaval lattad es valaszoljon oszinten.
2017. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű.
2017. júl. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem sokara az exed anyja lesz a mostoha anyukad, az exed meg a tesod 😂 Na az milyen durva lenne... szerintem ebbe ne szolj bele, ez az o dolguk, ugysem fogod tudni befolyasolni a donteseiket.
2017. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Jezusom, te egy 20 eves gyerek vagy? Milyen kiabrandito.
2017. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, neked mi bajod van? Ez a hozzászólás volt inkább kiábrándító.. :D Egy, sehol nem írja magáról, hogy gyerek, kettő, 20 évesen az ember simán lehet gyerek, főleg a szüleihez képest, három, a megfogalmazása és a gondolatai pontosan arról árulkodnak, hogy már nem is olyan gyerek. Minden jót!
2017. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!