Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ismertek olyan féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan féltékeny típusú embert, aki minden nem vele töltött időről azt hiszi, hogy a párja megcsalja? Mit lehet az ilyennel kezdeni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 26. 11:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Amennyire látok és olvasom 2 típus van.


A féltékeny, aki alaptalanul az, idegesítő személy.


A naív, aki "áh ugyan, a mi kapcsolatunk rendben van" és rajta kívül mindenki tudja, hogy kivel hentereg a párja...

2017. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Elkerülni nagy ívben, már ha nincs kedved hallgatni az állandó gyanúsítgatást. Ilyen embereket, úgy sem tudod meggyőzni, hogy ép, csak egy kávéra ültél be valahová.
2017. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az én csajom olyan
2017. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

"Mit lehet az ilyennel kezdeni?"


1) szenvedni mellette, ha kapcsolatfüggő vagy


2) elhagyni

2017. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Ismerek, igen. Mit lehet vele kezdeni? Na mit, ezen egy másodpercet sem kell gondolkodni - elkerülni, mint a pestist.

Persze ha valaki szeretné tönkretenni az életét és szenvedni, az más tészta, de abban ne bízzon senki, hogy az ilyen selejt valaha megváltozik.

2017. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Először megpróbálni kideríteni az okát, hátha nem alaptalan a dolog.

Aztán kommunikálni, megoldást találni.

Végül ha semmi nem működik, elhagyni.

2017. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A legrosszabb ***** válasza:
Mindkét exem irtó féltékeny volt teljesen alaptalanul. Már amiatt is cirkuszoltak, ha a tankörtársammal vagy a kolléganőmmel beszélgettem iskolán vagy munkaidőn kívül. Szerintük mindig a megcsaláson járt az agyam, és biztosan átvertem őket a hátuk mögött. Aztán mégis ők csaltak meg végül.
2017. jún. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Valójában ő csal meg téged. Vagy tűröd, vagy elhagyod.
2017. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Az én párom szerencsére nem hagyott el, pedig én is ilyen voltam, hanem segített, hogy ne így lássam, segített, hogy önbizalmat szerezzek és tamogatott, amikor pszichológushoz jártam. Ehhez persze az is kellett, hogy én változni akarjak, de nem igaz az, hogy ebből nincs kiút és azonnal menekülni kell anélkül, hogy megpróbálnánk a párunkat támogatni.
2017. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek ilyet. A lehető legmesszebb el kell kerülni az ilyet.

30/f

2017. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!