Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Eláruljam a tesóm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eláruljam a tesóm?

Figyelt kérdés
Tesóm csalja a férjét, és kikotyogta, hogy nagyon súlyos hüvelyi fertőzést kapott a pasitól akivel félrejárt. A helyzetet súlyosbítja, hogy gyereket is szült, de nem biztos benne, hogy ki az apja. Sógorom nagyon jó fej és emiatt sajnálom. Tesómmal már szinte alig beszélek emiatt. Nagyon nyomaszt, hogy tudom ezeket a dolgokat. Éljek bűntudattal, vagy inkább áruljam el a tesóm? Úgy érzem nincs jó döntés.

2017. júl. 26. 16:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%

Én már csak a gyerek, meg a fertőzés miatt beköpném. Sorry

31/f

2017. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Én elmondanám!!
2017. júl. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy a gyerek a sógoromé. Így is?
2017. júl. 26. 16:26
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Itt nem oszt nem szoroz már, hogy kié a gyerek... Elmondanám.
2017. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%

Én inkább a tesómmal beszélnék, hogy álljon a férje elé és mondja el neki.


Nem jó mások szerelmi életébe beleavatkozni.

2017. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%
Simán elmondanám.
2017. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
Alapból nem szeretek belekontárkodni mások életébe, így inkább első körben megpróbálnám rávenni, hogy ő álljon elé. Ha ez nem megy, akkor lépnék max közbe.
2017. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
60%

Én nem árulnám el, soha. Viszont arra kérném, váljon el, hiszen nyilvánvalóan elmúlt a szerelem, nem csak egyszer botlott meg, hanem tartósan viszonya volt, a gyerek sem biztos, hogy a sógoré: Ezek nagyon súlyos dolgok. Arra biztatnám, lépjen ki belőle, mert neki is, és a férjének is ártalmas már ez a kapcsolat.


Aztán hogy ő elmondaná, miért teszi, vagy mit tett, az az ő dolga.

2017. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
Én is elsőre a tesóval beszélnék. Szegény férje is elég mamlasz lehet, az én párom azonnal rájönne ha valahonnan kapnék egy jó kis fertőzést... (kivéve ha olyat amit mondjuk strandon is lehet, de itt attól tartok nem ilyenről van szó)
2017. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam már azon, hogy megkérem a tesóm, hogy mondjon el mindent. Így viszont a Tesóm fogom elveszíteni, mert miattam kényszerül bevallani. Nem akarok picsogni, de ugye ebből nem lehet jól kijönni? Ráadásul a gyerek is apa nélkül marad, ha sógorom elhagyja. Az is az én hibám lesz.
2017. júl. 26. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!