Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem idegen nőkkel chatel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viccamica kérdése:

Férjem idegen nőkkel chatel a hátam mögött, nem találkozgat velük. Még. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt férjemmel és van egy két és fél éves kislányunk is. Jó ember a férjem, jó apa, szép és nyugodt életet biztosít nekünk de mégis van egy kis problémánk. Idegen nőkkel levelezget, perverz dolgokat ír nekik. Álnéven irkál. Nem hiszem hogy találkozni is mer velük mert minden szabadidejét velünk tölti, én jelenleg gyesen vagyok de kicsit tartok tőle ha vissza megyek dolgozni nem lesz annyira szem előtt hova megy és mit csinál és találkozni is mert majd velük. Amikor kérdőre vonom megígéri hogy nem csinálja tovább de pár hónap múlva újra. Nektek mi erről véleményetek, hagyjam el ezért? Érdemes ezért felforgatnom az életünket pláne egy kisgyerekkel? Tudom hogy nem fogja tudni abbahagyni de nekem ez rosszul esik. Ki mit tenne ebben az esetben?
2017. júl. 28. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyeneknek a vége, sajnos mindig megcsalás.


Főleg, ha tudod, hogy nem fog leállni.


El kell döntened, hogy ezt elnézed neki, vagy együtt élsz vele.


Vagy!


Megpróbáljátok kideríteni, hogy mi hiányzik a férjednek és megoldjátok, hogy ezt, ne kelljen másnál keresnie.

2017. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

Én ugyan ezt csinálom férjként, szintén két gyerekkel.

Soha nem találkoztam senkivel és nem is fogok.

Egyszerű szórakozás, érdekel a pszichológia, a kommunikáció.

Tehát én nem csak nőkkel, hanem melegekkel, öregekkel, fiatalokkal, transzikkal, perverzekkel stb beszélgetek, különböző szerepekben.

Én azt mondom, hogy rendkívül izgalmas és tanulságos, sok viselkedéstípus válik számomra érthetővé a környezetemben.

Talán még azt is ki merem jelenteni, hogy jó hatással van a kapcsolatunkra, bár néha kemény az igazság.

2017. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Akard megjavítattni magatokkal kapcsolatotokat. Ez után tegyél is érte. Ülj le beszélni vele, ha ő nem akarja megjavítani, fejezzétek be, ha igen, legyen nyílt, mondja mit kéne fejlesszetek.
2017. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Szembesítsd vele és meglátjuk mit válaszol. Lehet, hogy meg tudjátok beszélni.
2017. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%

Erre ket verziom van: az egyik az egyik haverom aki imadja a feleseget de a felesege valami egeszsegugyi problema miatt nem kepes a szexre mar evek ota (ennek van valami szakneve) ergo mindenfele cset es cam oldalakon csetel es kamerazik nokkel-es sosem talalkozik.


A masik pelda vagyok en.....ugyanigy kezdtem, 7 evig nem is talalkoztam senkivel aztan valahogy megicsak talalkoztam valakivel es megcsaltam a tarsam. Szoval ez sok verzios tortenet, ha nem hagyod eleharapodzni evekig akkor lehet, hogy itt meg is all a dolog.


Egy biztos: valami magyon hianyzik a hazassagotokbol es ez neha komplexebb mint a szex maga. Ezt kell megtalalni es javitani rajta, nalunk alakul a dolog a kegcsalas jot tesz-neki azert mert nem tudja, nekem azert mert felszabadit es igy tobbet tudok adni a hazassagomba, de ez mindenkinel egyeni dontes.


Szoval en nem reagalnam tul de megkerdeznem, h megis mi az amit hianyol a kapcsolatbol.


35

2017. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bence_ ***** válasza:

Valami biztosan hiányzik, mit mond?

"Amikor kérdőre vonom megígéri hogy nem csinálja tovább de pár hónap múlva újra".

Ez meg egy tök felesleges kör, hazudik neked, hogy te hagyd békén.

Kérdőre vonás nekem fölé, alá rendelt viszony.

2017. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a hasznos véleményeket!!! Legyen szép napotok!
2017. aug. 2. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!