Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ennyire amatőr módon csalna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire amatőr módon csalna a párom?

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve vagyunk együtt, tervben van az összeköltözés is, eddig sajnos az én családi okaim miatt nem sikerült.

Ma a munkahelyemre kaptam egy virágcsokrot a páromtól, benne a következő üzenettel : "drágám, ma este és holnap elfoglalt leszek, nem tudunk találkozni, de hívlak, amint ráérek, csók"

Felhívtam, megkérdeztem mit csinál este, erre pedig a válasza : "semmit, kicsim, otthon leszek, gyere át, ha gondolod"

Nem szóltam neki a virágról, de azóta millió összeesküvés-elmélet megfordult már a fejemben. Erre lehet valami más magyarázat, azon kívül, hogy egy másik nőnek akarta küldeni? Egyáltalán lehet ilyen hülye valaki? Nem is tudom, hogy hozzam fel nála, mit kéne tennem?


2017. júl. 31. 18:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Vagy csak szimplán összekeverték a boltban a kártyákat valakivel
2017. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egészen biztos, hogy nem, a futár megmondta a nevet, akitől jött :)
2017. júl. 31. 18:28
 3/19 A kérdező kommentje:
Ráadásul kézzel írott volt benne az üzenet, a kézírását meg felismerem.
2017. júl. 31. 18:28
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Vagy csak megpróbál valamit intézni a háttérben hogy neked is jó legyen? Legyen már eszed. Faggasd ki hogy mit akar. Vagy kitudja. Lehet meglepit akar neked. Nem gondolod? Minek kell összeesküvés elméleteket gyártani? Mindent sz@rrá kombinálsz, minthogy valami jóra gondolnál? Az ilyen gondolkodásmód tesz tönkre egy kapcsolatot.
2017. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Erre mondják, hogy ez a ciki, nem a faláb. Egyszerűen összetévesztette a neveket, címeket. Ez van, ha valaki kettős - vagy többes - játékot játszik, előbb utóbb hibázik...
2017. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg , említsd meg neki.
2017. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre én is azt mondtam volna, hogy valószínűleg elkeverték a boltban. De ha kézzel írott, akkor ez ugye kizárt.


Én azt csinálnám, hogy átmennék, és személyesen tenném az arca elé a kártyát, és kérdezném meg tőle, hogy mesélje el, hogy mi is ez és kinek lett címezve.


Ha meglepetésében hebeg-habog, nem ad egyenes választ, vagy mérges lesz a kérdőre vonáson, vagy láthatóan zavarba jön, tudd, hogy hazudik.

2017. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, mi volt, kérlek.
2017. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
En is szimplan ele raknam a kartyat annyival, hogy hazugsaggal csak ront a helyzeten.
2017. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy az van , amire gondolsz.
2017. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!