Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ismerkedéskor hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ismerkedéskor hogyan kezelitek az olyan közel 30-as férfit, aki többször mondja, hogy tapasztalatlan komolyabb kapcsolatban, de alig kezdeményez már hónapok óta?

Figyelt kérdés

Minden nap beszélünk és hetente 2-3-szor találkozunk, volt már pár szex alkalom is, viszont mindig azt várja, hogy én mondjam meg, mit szeretnék az ágyban, előjáték is alig van, arról is én kell tegyek neki említést, mert neki eszébe sem jut, nekem pedig erre azért szükségem van. Szeretem a kölcsönösséget.

Mikor mutatok neki pár olvasnivalót a neten ezzel kapcsolatosan, beszélni alig akar róla, azt mondja, hogy majd személyesen, akkor pedig nagyon minimálisan van előjáték, a sokadik alkalommal is.

Mit tudok tenni az ügy érdekében? Köszönöm a válaszokat.



2016. dec. 14. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Négyszemközt, nem szex közben beszélgetnék vele erről 1-2 alkalommal. Szex közben pedig leállítanám, nem hagynám tovább haladni addig amíg nem volt meg a tisztességes előjáték. Ha utána sincs változás akkor szakítanék.

Nem azzal van a gond, hogy tapasztalatlan a kapcsolatban hanem azzal, hogy tesz az igényeidre.

2016. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!