Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogyha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy nő csalja meg a pasit, arra egyáltalán nem akadok ki, de ha ez fordítva történik meg, akkor kb kiásom a csávó sírját? :D

Figyelt kérdés
Manapság amúgy is(meg mindig amúgy) inkább a kan csalja a nőt. 22L :)
2017. aug. 5. 08:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Megcsaltak már? Esetlg apád az anyádat? Ilyen előítéletek sokszor ezek miatt születnek. A nőkkel együtt érzel, a férfiakkal nem annyira. Mintha személyesen téged aláznának meg.
2017. aug. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1# igen,apa csalta anyut. :O igazadlehet :) koszi
2017. aug. 5. 08:17
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Mennyé sírásónak getzi
2017. aug. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Oksa :D
2017. aug. 5. 08:51
 5/13 anonim ***** válasza:

Mivel lány vagy, részrehajló vagy a saját nemed kapcsán. Nálam az állás 5:1 a lányok javára, szóval.....? ^^

31/f

2017. aug. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%

A feminizmus egy bizonyos rétegét simán képviselhetnéd, ott vannak ilyen nők.

Egy halmaznak tekintik a női nemet, és ha egy parányi igazságtalanság is éri őket, állatként teremnek ott.

De ha ők csinálnak valamit, az jópofa.

De azért hangoztatják, hogy egyenlőség...

2017. aug. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező. Ez szerintem is nevetséges. De az indokok is.

Ha a nő lép félre, akkor szegény menekül a fojtogató kapcsolatból, megérdemli az igazit, nem csoda ha megteszi.

Ha a férfi lép félre, akkor egy mocsok aki elárulja a családját, csak a farka vezérli (egy férfi sosem lehet fojtogató kapcsolatban).



Nálunk egyébként szintén apám lépett félre, anyám hűséges volt. Ennek ellenére nem hiszem, hogy ez befolyásolt, én sosem léptem apám nyomdokaiba, és egyik nemnél sem fogadom el jobban.


F

2017. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel.

Bár azt hozzátenném, hogy vannak olyan szituk, amikor a nőt sem értem meg.

2017. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

Egyébként az sem igaz, hogy a "kan" lép félre. Engem is az exem csalt meg, sok barátom hűséges, sosem lépett félre, a nők viszont gyakran keverednek bele ebbe abba, aztán jön a elhanyagolták nyafi, ami az esetek nagy részében csak kifogás a megcsalásra.


ui: ha kanokkal kezdesz, akkor ne csodálkozz a megcsaláson sem, meg azon sem, ha szukának néznek.

2017. aug. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Jaa hogy nálad aki ordas qrva az a cuki. Érdekes.
2017. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!