Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy éves szexuális viszonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éves szexuális viszonyt meg lehet bocsátani?

Figyelt kérdés

Nagyon hülye voltam. A párom volt nekem az első kapcsolatom, vele is vesztettem el. Sokat próbálkozott nálam egy másik férfi is, és szexkapcsolatba bonyolódtam vele, de már nagyon bánom. A barátom komolyan tervez velem, most már el tudom neki hinni és nem akarom hogy vége legyen. A másik férfi pedig valójában egy semmirekellő. Ha egy életen át a páromat választom, akkor meg lehet ezt bocsátani? Tudom hogy nem szabadott volna.

20l


2017. aug. 5. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Huuuh, remélem ez kamu kérdés.
2017. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Anonim oldalon legyel mar magaddal oszinte. Te nem szereted a baratodat, hanem max. fosol egyedul lenni, fosol, hogy a biztonsagos kapcsolatod veget er. Aki szeret, az nem szopkodja mas fa-szat egy evig a parja mellett. Ezen nincs mit magyarazni vagy szepitgetni. Legyel oszinte, es majd o eldonti, hogy szeretne-e veled maradni. Ennyit megerdemel, ha tenyleg szereted.
2017. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megbocsátani. Ez nem olyan, hogy összemostad a kék pólóját a fehérrel, mert az az a kategória, amin legyint egyet, és megbocsát.
2017. aug. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
k.urvaval hosszú távra tervezni????
2017. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Remelem ki fog derulni es kidob.
2017. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne hazudj magadnak. Nem szereted a párod, csak félsz egyedül maradni. Ciki. Remélem kiderül és dob.
2017. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a minimum,hogy elmondod neki,aztán majd ő eldönti,kell-e neki egy ilyen retkes ri...anc.
2017. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha megbocsát elég hülye. Persze minden előfordulhat. Mondd el neki, megérdemli a választás jogát. Remélem dob.
2017. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1 alkalmat talán, de egy évet....ezt ugye te se gondolod komolyan?
2017. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még csak 20 éves vagy. Hiába mondod magadnak hogy nem fogod soha többet megcsalni ez nem lesz így. Szégyen de tapasztalatból mondom hogy az első megcsalás után azt érzed hogy a párodat szereted vele akarsz jövőt stb. De nem. Majd jön egy másik pasi akihez szintén vonzódni fogsz és vele is megteszed majd. Most pánikolsz és félsz mert nem akarsz egyedül lenni. Pedig ennek így nincs értelme. Mondd el neki de nagy valószínűséggel nem fogja megbocsájtani. 22 éves vagyok de eszembe sincs lekötni magam ilyen fiatalon egy pasi mellett. Te sem fogod.
2017. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!