Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg meglehet bocsátani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg meglehet bocsátani egy több évig fenntartott viszony?

Figyelt kérdés
Tényleg meglehet bocsátani egy több évig fenntartott viszony? Csak szinjáték? Kinek sikerült akit évekig csaltak hogy megbocsátott? Tudom kicsit vicces ez de van ilyen?
2017. júl. 11. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy meg. Több ismerős is van, ahol nem csak simán csalás, de gyerekek is születtek. A nők, még is ragaszkodnak a párjukhoz. Egy olyan ismerős is van, aki két nővel él és egyik sem hajlandó lemondani róla. Mind két helyen gyerek és hetente 3-4 napot lakik egyik nővel, majd a másikkal.
2017. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátani nem hiszem, maximum szemet hunyni felette egyéb okok miatt...vagy sosem volt meghitt az a kapcsolat, ebben az esetben meg mehet mindenki, ahova akar.
2017. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy meg lehet...
2017. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak párfüggő emberek, akik rettegnek attól,hogy egyedül maradnak. mindenki fél a változástól, de néha muszáj meglépni. Többen viszont úgy gondolják,hogy a következő kapcsolat se biztos,hogy jobb lesz, vagy egyáltalán lesz,ezért maradnak a megszokott helyzetben.
2017. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valaki biztos megtudná bocsátani, én nem.
2017. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez olyankor szokott előfordulni amikor a férfi jóval a nő (akit megcsal) színvonala felett van. Mondjuk orvos, nővérből lett feleség. Vagy idővel a férj marad jóképű míg asszonyka átlagos lesz. Szórakoztató férfi aki nélkül a hölgy élete lapos lenne. Ezekben az esetekben a megcsalt nő (teljesen helyesen ) gondolhatja, hogy többet ilyen felette lévő színvonalú férfi több nem akad neki. (a nők egy része dicsekedni is szeret, elegánsan kiszáll a méreg drága autóból és körülnéz, no irigyeljetek engem!) Szerintem ezért nézi el sok feleség a "második asszonyt" a férje életében.
2017. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg lehet. De nem is megbocsájtás kell. Hanem végre vágyni, együttműködést s nyílt lenni. Ha ez nincs... Sose volt igazán kapcsolat. Megbocsájtásban gondolkodók nem is értik, hogyan megy egy kapcsolat.. vagy élet.
2017. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy erősen csapodár férfiismerősöm, aki ott csalja a nejét, ahol tudja. De tényleg a legextrémebb körülmények között. A nő tudjuk, hogy tudja, lebukott már a férfi, de a nő mindig szemet huny. Mert a csávó jó parti, helyes, jól keres, na meg csináltak két gyereket. Fogalmam sincs, hová teszi egy ilyen nő az önbecsülését, de létezik ilyen, igen.
2017. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy meglehet.Majd már hagyom,hogy a pénzt valami riherongy cafkának hordja,hordja csak haza ahogy eddig is tette.Nem teszek neki szívességet...ha én kellettem neki annak idején,meg velem akart családot alapítani,akkor nem lépünk csak le úgy!
2017. júl. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!