Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Anyukák! Meg tudnátok bocsátan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! Meg tudnátok bocsátani a megcsalást a párotoknak csak azért, mert a gyereked apja?

Figyelt kérdés

Én nem, de nem egyszer hallottam az ismerõsi körörmben, hogy emiatt bocsátotta meg a félrelépést a nõ, mert hogy "õk egy család, mindenki hibázik, és amúgy is a gyerekeim apja".

Ha van itt olyan, aki emiatt bocsátott meg, az leírná, hogy miért? Szeretnék egy picit az õ fejükbe is belelátni, és picit megérteni az õ helyzetüket.

Köszönöm szépen elõre is!


Ui: Kérlek titeket, hogy a veszekedést, sértegetést most hanyagoljuk, nem szeretnék vitát generálni! :)


2017. ápr. 4. 14:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ha a gyerekem apja, akkor meginkabb oda kene figyelnie a tetteire, mert tobbet veszithet, mintha szimplan csak egyutt jarnank. Aki ezt is hajlando kockara tenni, az az en szememben nem ferfi tobbe.
2017. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Az én párom nem csalt meg,de rajta kaptam más nővel chatalni és amiket irt neki mind elolvastam ami nagyon fájt,nemtudom hogy ha nem vettem volna észre hogy chatal folytatta volna vagy megis csalt volna de én megbocsájtottam,nekünk is van egy gyermekünk de nem a gyermek miatt bocsájtottam meg hanem mert szeretem hála azóta ilyen többet nemtörtént.És ha a megcsalásról beszélünk nem tudom mit tettem volna abba a hejzetbe de én szertintem ha megcsalnak többet nemtudnák megbizni abba a személybe és anélkül nem kapcsolat a kapcsolat.
2017. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Ez magyarul azt jelenti, hogy "nem tudom egyedül eltartani a gyereket, nincs hova menni, és/vagy nincs saját jövedelmem, úgyhogy kényszerből együtt maradok vele."

Többnyire szó nincs megbocsájtásról vagy szerelemről. Egyszerűen csak nincs más opció.

2017. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Sokan meg...idióták :D
2017. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem bocsájtanám meg. És azért teszik hogy a gyereknek ne legyen rosz. De szerintem az rosszabb ha a gyerek állandó feszültség között van. Az én szüleim is ezt az utat választották és állandó veszekedés volt és már utáltam haza menni.
2017. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem sikerült, inkább vállaltam, hogy egyedül nevelem a gyerekemet.Nem mondom, hogy könnyű, de most is a válás mellett döntenék.
2017. ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez két különböző dolog.

Van egy házasság (párkapcsolat) aminek a megcsalással vége van.

De: a gyerekem apja. Vagyis igyekszünk kulturált módon elválni, és biztosítani a gyereknek, hogy normális kapcsolatot tudjon ápolni az apjával.


Ez a "gyerek miatt maradunk együtt" baromság. És többnyire a gyereknek se jó, illetve így is elválnak, csak később.

2017. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én sem tudnám. Vagy ha mégis, biztos nem azért, mert a gyerekem apja.

A lányom apja megcsalt és el is hagytam, amint lelkileg elég erős lettem hozzá.

2017. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Igen.Nem fogom a családomat szétbarmolni egyetlen egy baklövés miatt,egyedül csonkán nevelni egy fizetésből a gyereket,meg ilyenek.Le lehet pontozni,de ha megbánta,meg amúgy teper,és normális,akkor nem fogom az egész életem tönkreb#szni egy punci miatt.
2017. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!