Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, nők miért tartottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők miért tartottatok szeretőt, mi lett a viszony vége, volt -e olyan, hogy a szerető kikerült a szerepköréből és első helyre került?

Figyelt kérdés

2017. aug. 5. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Mert utolsó férgek az emberek.
2017. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Aha. Szóval te szerető vagy, és ki szeretnél kerülni a "szerepkörödből".

Sajnos rossz hírem van: nem fogsz.

Ha lábtörlőnek álltál, lábtörlőnek leszel használva.

Ez ilyen egyszerű.

2017. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Én ilyenről még nem hallottam,csak olyanokról,akik mindent beígérnek vagy éppen nem,de a hölgyemény így is belemegy a viszonyba. Persze nem rúgják fel a biztos,jól megszokott életet a bizonytalanért.


100ból 1 maximum. Tudom miről beszélek,voltam már szerető sajnos,és sok nem független ember akart még szeretőnek.

2017. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Ezen a tinik uralta oldalon ilyen kérdésre válaszolni erkölcsi öngyilkosság.
2017. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van mikor kikerül belőle, van mikor nem és a harmadik típusú befejezés mikor egy harmadikkal lép le a foglalt fél.


Persze aztán van olyan is, hogy párcserés szerelem alakul ki valami miatt, vagy mindenki hopon marad, esetleg két nővel/férfivel él tovább az adott személy, sok-sok megoldása lehetséges, de a leggyakoribb amikor minden marad a régiben, szeretők jönnek és mennek.

2017. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

#4

Tudjuk, hogy te folyamatosan megcsalod/megcsaltad a párodat,exeidet.

Neked kellene öngyilkosnak lenned.

2017. aug. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Nem lehetetlen.

Ha az alap nő elhagyja magát,elhízik,eligénytelendik,kelletlen és tiszteletlen,akkor simán van esélye a szeretőnek arra,hogy pattintva lesz a régi.

ha pedig még fiatalabb is az új akkor még több.

2017. aug. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Két hétig voltam szerető,utána lemondta az esküvőjét miattam,és én is bontottam az eljegyzést.azóta már a férjem 7 éve.
2017. aug. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom, honnan szedsz ilyen sületlenséget, kedves 6-os Örülök, hogy te egy bűn nélkül való jellemóriás vagy, de nem veled fogom megvitatni a magánéletemet.
2017. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9

Te dicsekedsz itt Gyk-n, hogy hányszor csaltad már meg a párod.

Nem vagyok erkölcsi mintakép de a megcsalás nem szerepel a "bűnlajstromomon".

2017. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!