Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lassan egy éve tudom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan egy éve tudom, hogy a sógornőm nem is egyszer megcsalta a férjét. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve tartom magamban, amit egy elcsípett beszélgetésből olvastam. Többször is csalta már a Németországban dolgozó férjét. Egy kicsi lányuk van. Ti mit tennétek a helyemben? Rossza a férje szemébe nézni, úgy, hogy mindent tudok, ha nem is részletesen. :(


Amikor hallom, hogy a kislányt átviszi a szüleihez, hogy vigyázzanak rá, már szinte sejtem mire készül. Annyira undorító ez a nő...



2017. aug. 7. 11:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ő a házastársad testvére? Ha igen, mondd el a házastársadnak, aztán gondolkozzatok. De nem jó ilyenekbe belefolyni.
2017. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
44%
Semmit ne tegyél. Ne avatkozz más dolgába.
2017. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
Tedd fel magadnak a kérdést: te akarnád tudni?
2017. aug. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

En most ket utat javaslok.

1.) ne foglalkozz vele.

2.) ha nem megy az 1.)-es pont, akkor szerintem az a legyisztabb, ha a sogornod ele allsz, megmondod, hogy tudsz 1-2 dolgot, MERT LATTAD, nem tartod elegans dolognak, amit csinal. Es azt mondod, hogy akkor nem mondasz el semmit sem, ha a szemed elott lezarja a viszonya(i)t, ha viszont ezt nem teszi meg, vagy a kesobbiekben csak egy fel pletykat is hallasz, akkor mindent kiteregetsz. Ezen nagyon meg fog sertodni, keszulj fel elore is. (Es amugy az en gyomrom sem venne be, hogy a ferje kemenyen dolgozik, tavol a csaladjatol, addig O mindenkivel hetyeg. A penzt meg joizuen elkolti...)

2017. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ, ami eddig beérkezett. Mindegyikben van valami.


Valóban dühítő, hogy ezt a nőt külföldi utakra viszi, mindent megad neki, ez a senki, pedig ezt teszi.


A párom tutira tud róla, mert ők ketten sajnos egymás nagy lelki társai. Részletekről nem beszéltünk, de tudja, hogy tudom. Ő nyílván nem fogja feldobni a nővérét, de nekem nem számít semmit az a nő. Amúgy is egy igazi ...keverő.


#3: igen, én tudni akarnám. Vannak kegyes hazugságok, de azt nem tartom annak, hogy valaki ilyen szinten hazugságban éljen.


Az említett kislányt szeretem. De ha belegondolok, szinte ígyis apa nélkül fog felnőni. Többet van külföldön az apja.

2017. aug. 7. 12:19
 6/32 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ne tegyél semmit.
2017. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
29%

Mit teszel, te döntésed.

Viszont, aki sokat van távol a családjától, valószínű, számol ezzel magában. Egy fiatal, egészséges felnőttnek, hozzátartozik az életéhez a szexualitás.

2017. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudhatod a férj nem tudja e. Nem tudhatod miben egyeztek meg. Sokan vannak, akiknek a párja messzebb van kint külföldön nem jón haza sokat, megállapodnak , hogy mindenki szexelhet mással, mert az még is csak kell.


Azt végképp ne csináld amit a 4-es javasolt a kettes pontban, mert szerintem felképel.


Dühít, nem dühít, ne szólj bele. Nem a Te életed.

2017. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%
Utolsónál a pont: megegyezhettek egymással. És lássuk be, a kamionosok sem a hűségükről híresek.
2017. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Én rábízom a lelkiismeretedre, dw a helyedben én megmondanám.

Szerintem a férfi nem lenne rád mérges, ha nem hagyod hazugságban élni, még ha ki is borul ezzel a szennyes. A feltakarítás az ő dolguk. De szerintem legyél annyira korrekt, hogy közlöd szerencsétlennel. Lehetőleg legyen konkrét bizonyítékod, nehogy az legyen, hogy te csak rosszat akarsz és pórul járj és meg se tudod védeni magad!

2017. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!