Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezzel most megcsalta a párját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most megcsalta a párját?

Figyelt kérdés

Fél éve kezdtem el dolgozni egy munkahelyen. Amugy 22F vagyok. Megismertem, és jóban lettem az egyik ott dolgozó nővel. Ő 42 éves és 20 éve boldog házasságban él.

A napi 8 órában elég sokat voltunk együtt, beszélgettünk,hülyéskedtünk végig. Azért az leesett, hogy mindketten szimpatikusak vagyunk a másiknak.

Már már otthonról is tartottuk a kapcsolatot, emailben.(A férje tudta nélkül)

Eléggé őszintén beszélgettünk, kiderült hogy bejövünk egymásnak nagyon, de csak ennyi.

3 hete már megvolt az első munkahelyen kívüli tali is, beültünk valahova, megittunk valamit, és csókolóztunk.

(Férje tudta nélkül)

A jövőhéten is találkozni fogok vele,munkahelyen kívül, és valószínűleg megint megfog történni a csók.


Szerintetek ezzel úgymond már megcsalta a párját?


2017. jún. 4. 18:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%

nem csak úgymond, hanem ténylegesen :D

gratu neki, de azért neked is :D

2017. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%
Nem, ezzel mélyítette el a kapcsolatukat. Ennyire ostoba nem lehetsz, hogy meg kell kérdezni.
2017. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megcsalta.
2017. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
23%
Ahhhhhhhhh jó MILF. EL ne b aszd a dolgot!!!! Keféld meg rendesen ;)
2017. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Már elkezdte, a folytatásra sem kell sokat várni.
2017. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

hogy lehet ekkora hülyeséget kérdezni????????????

persze hogy megcsalta!!!!


majd ha a férje szétveri a fejed, talán számodra is világossá válik, hogy amit tesztek, undorító.

2017. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Szétverni nem fog, mert nem derül ez ki sosem.
2017. jún. 4. 19:43
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
De, szétfog... :)
2017. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyesmi mindig kiderül, előbb-utóbb. De ez elsősorban nem a te hibás. A nőnek nem kellett volna kezdegetnie veled. Valószínűleg a munkahelyen is ki fog derülni. És az nem lesz kellemes sem neki, sem neked.
2017. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Akkor lenne ám csak igazi botrány...épp ezért nem derülhet ki :)
2017. jún. 4. 20:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!