Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért még neki áll feljebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért még neki áll feljebb?

Figyelt kérdés
Megcsalt a barátnőm megbocsátottam neki nem akarjuk felrugni az eddigi életünket egy ilyen miatt,de viszont pár dolog nem tetszik neki,mondtam ezután ugysem lesz olyan az életünk mint elötte,meg amugy sincs hova mennem közös lakás miatt,meg nem vagyok tul boldog vele,de miért is lennék,tul sok okom nincs rá,mondtam olyan ez a kapcsolat amilyen. Ő ugy csinál mintha semmi nem történt volna,persze neki könnyű,én nem vagyok a régi,de semmi nem a régi én miért lennék? Azzal magyarázza a megcsalást,hogy ezt az évek hozták.Miért követeli vissza a régi meghitt hangulatot és a dolgokat ha azok már elmultak?
2017. aug. 12. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem!


Miért nem szakítotok? Látszik, hogy te nem tudsz túllépni a dolgokon, bánt.


Akkor mi értelme kínlódnod? ez csak rosszabb lesz! :(


Sajnálom, hogy ez történt veled! Megérdemelsz egy olyan kapcsolatot, amiben te is boldog lehetsz és viszont szeretnek!

2017. aug. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
túl lépni nem lehet csak beletörödni vagy belenyugodni.
2017. aug. 12. 08:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miert kellene beletorodnod? Latszik, hogy te nem tudtal neki megbocsatani. Nekem elso dolgom lenne a szakitas, ha megcsalna a baratom.

A leirtak alapjan a baratnod nem is banta meg a dolgot. Miert kellene maskepp viselkednie? Ha azt varod el, hogy minden kivansagodat figyelje...akkor sajnalom, de nem igy lesz. A tuske ott fog maradni benned...en sem tudnek tiszta szivvel lenni az mellett, aki megcsalt. Vegyel erot magadon es szakits vele.

2017. aug. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem neki áll feljebb, de ha te úgy döntöttél, hogy vele maradsz, akkor meg kell tudnod bocsátani és a hátatok mögé kell tenni ezt az egészet. Ha erre nem vagy képes, akkor ne maradjatok együtt, mert totálisan nincs értelme. Nem lehet úgy együtt élni, hogy te már eleve közlöd, hogy egy fhos az egész, mert akkor innentől kezdve addig fog csalni amíg le nem lépsz, és valljuk be, most már jogosan. Ki tudna úgy élni hogy "na, ez a kapcsolat most már olyan amilyen...."

Szakítanotok kellene. Ha közös a lakás, együtt vettétek, adjátok el, felezzétek el és mehet ki merre lát.

2017. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Egyet értek az előttem szólóval. Ne azért bocsáss meg neki mert közös a lakás. Hanem azért mert úgy érzed megérdemel még egy esélyt a kapcsolat. És akkor tennetek is kel érte hogy jobb legyen. De nem így van, te nem tudtál túl jutni rajta. Akkor meg minek eröltetni a kapcsolatot?
2017. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azért követeli vissza, mert azzal akarja meg nem történtté tenni a dolgot.
2017. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
egy ilyet hogyan lehet megnemtörténté tenni? :-)
2017. aug. 12. 14:58
 8/8 anonim ***** válasza:
A közös lakás csak kamu, védekezés, kifogás. Ha nem tudsz megbocsájtani, akkor el kell adni a lakást, aztán kész. Mindenki megy a maga útjára.
2017. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!