Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze vesztem a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vesztem a barátnőmmel mert állandóan dolgozik suli végett is csak hétvégén vagyunk együtt most meg itt a nyár is alig tudunk talalkozni mert allandoan dolgozik és még neki áll feljebb szerintetek? 20f

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 20:58
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
en tudom hogy kell neki dolgozni de nem mindig egész héten és már rohadtul unom egyébként 2 éve vagyunk együtt .
2017. júl. 30. 20:58
 2/20 anonim ***** válasza:
Hétfőtöl vasárnapig? Mivel foglakozik?
2017. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Akkor szakíts. Ha érdekelné a dolog akkor tenne érte.
2017. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán gyökér vagy haver
2017. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%

Mert vannak céljai. Igen b*zdmeg vannak ilyen nők. Dolgozik mert nem elvárja hogy az ölébe hulljon minden.

Dolgoznál inkább Te is,tobbre mennél vele mint itt sírni.

2017. júl. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
eddig mindig úgy dolgozott hgy hétfő kedd szerda szabad aztán csütörtöktől meg vasarnapig dolgozik most meg be osztották egész hétre egyébként pultos .
2017. júl. 30. 21:01
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz a kategória.

A felnőtt embereknek bizony dolgozniuk kell..Majd te is rájössz,egyszer,hogy pénz nélkül nehéz elvegetálni.

2017. júl. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
en is dolgozom de nem kerül fordul fogjátok már fel -
2017. júl. 30. 21:02
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Legalább ő veszi a fáradságot, és dolgozik. Szerintem lehetnél megértőbb is, nem egyszerű dolgozni nyáron 40°C-ban, utána kimerül teljesen és nyilván pihenni akar, plusz örülj, hogy hétvégente tudtok találkozni iskolaidőben, mert más ezt sem teheti meg.

Viszont (!) ha állandóan kifogásokat keres csak, holott tényleg ráérne, és nem csak te állítod ezt, akkor vagy leültök értelmesen megbeszélni, vagy ha ez nem működik, akkor nincs értelme tovább folytatni.

2017. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
de nekem nem az a bajom hogy dolgozik ha nem hogy kerül fordul és igy akkor ne is találkozak vele egész nyáron mert ő dolgozik ? hát én sem vagyok hülye
2017. júl. 30. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!