Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfiak gyakran miért akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak gyakran miért akkor csalják meg a feleségüket, amikor az gyereket vár?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 08:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%

Ez csak egy bunkó általánosítás!


Nem unjátok még?

2017. aug. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
A 30 eves szuzek oldalan akarod ezt megtudni?
2017. aug. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%
A nők meg miért dugnak folyton félre? Na ilyen hülye általánosított kérdéseid vannk.
2017. aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy nagyon jó kérdés. Én is épp gyereket várok, a nemi életünk gyakorisága viszont változatlan. A férjemnek tetszem így is, magamnak kevésbé. Nyilván vannak férfiak, akiknek nem tud vonzó lenni a terhes feleségük, vagy túlgondolják az egész terhességet, és képtelenek a feleségükhöz nyúlni ilyenkor.

Illetve akik egész terhesség alatt nem szexelnek, és az asszony más módon sem elégíti ki a férjét, ott előfordul, hogy nem bír magával a kedves férj.

2017. aug. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, én alig várom, hogy a leendő barátnőm terhes legyen, szanaszét fogom élvezkedni magam a kigömbölyödött testrészein. :D
2017. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a kérdező nem általánosított, hiszen nem azt írta, hogy minden férfi, hanem azt, hogy gyakran. Ebben sajnos igaza is van, hiszen valóban számtalan ilyen eset történik.

Szerintem ez azokra a férfiakra jellemző, akik még érzelmileg, értelmileg nem állnak készen az apaságra, nem fogják vel a gyermekvállalás szépségét és súlyát, illetve azok, akik alapjáraton nem képesek kontrollálni a szexuális vágyaikat és ezért inkább valasztják a gerinctelen utat, ha a kismama éppen nem képes a kielégítésükre.

Szerencsére számtalan ellenkező példa is van, amikor a férfi még szebbnek látja azt a nőt, aki a gyermeküket várja :)

Nehéz jól választani párt, az tény.

23/L

2017. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
#5-ös, te hüle 😅
2017. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Véleményem szerint a szimpla megcsalásnál is undorítóbb, ha a férj akkor dug félre, amikor a felesége a közös gyermeküket várja.

Sajnos van akiben ennyi emberség és önmegtartóztatás sincs, mindennél fontosabbak az ösztönei.

Az ilyen nem való apának...

2017. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen pasi csak egy jó testet lát a feleségében. Éppen nem ideális az alakja, tehát félredug. Ilyen alak simán félredug később is, mert nem fogyott vissza, más a melle, stb. Keres egy jobb testet, amit használhat, és ennyi.
2017. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a feleségem feküdt le mással terhesség alatt,igaz tudtam róla.
2017. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!