Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalja meg egy családos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja meg egy családos apa a párját? Aztán ha lebukik megesküszik, hogy soha többé!

Figyelt kérdés
Miért csalja meg,ha állítása szerint ő a mindene,nem akarja elveszíteni,ő a tökéletes!Férfi de sír,csak el ne hagyják!!Férfiak!!!Hogy is van ez?????!!!!

2017. aug. 25. 15:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
Ezt miert nem attol az egy ferfitol kerdezed akira vonatkozik? A tobbiseg nem csinal ilyet, honnan tudna valaszolni?
2017. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%
Mert talált egy jobb csajt. Mi másért?
2017. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
18%

Mert az anyuka már inkább csak anyuka, és bszik feleség, és nő, és társ maradni.

Csak egy bálna, aki csak a kva gyerekeiről tud beszélni, és apukát bsztatni, hogy semmire se jó, bezzeg azt nem látja hogy napi 8 órát melózik, míg a nő egy tanulatlan senki, aki a 3. gyereket is azért szüli, mert büdös a munka, és végzettsége sincs :D


Na ezért kúrnak félre a férfiak :D....és én ezért kapok tőlük ünnepekre szebb ajándékokat, mint a tulajdon nejük :D ;)

2017. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Talán pont attól kérdezem aki megtette már,és esetleg tudja miért!
2017. aug. 25. 15:59
 5/36 anonim ***** válasza:
85%

Remélte, hogy nem fog lebukni (most se), de nem jött be. Ő nem szakítani akar, csak a családja mellett élvezni a kényelmet IS és megdugni mindenkit, aki hagyja magát.

Persze, hogy nem akar gyerektartást fizetni, vagyonmegosztást, stb - miközben elveszti az állandó ingyen bejárónőt is.


Majd mindjárt megsajnálom szegény pasit, hogy mennyire bánja a lebukást.

2017. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
16%
A kerdesed minden ferfihoz szolt, nem azokhoz akik megcsaltak a parjukat.
2017. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
2017. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Igazad van!Rosszul fogalmaztam!Úgy gondoltam az fog válaszolni,aki tudja a választ!
2017. aug. 25. 16:07
 9/36 anonim ***** válasza:
85%
Szakemberek tudják rá (állítólag ) a választ én náluk kutakodnék.
2017. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
84%

https://www.youtube.com/watch?v=SlY8JJO43aA


Ez is nagyon jó előadása Almási Kittinek.

2017. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!