Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek egy családos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy családos negyvenes férfi miért tud vonzódni egy 20-25 éves nőhöz? Mi az ami megtetszhet neki a nőben? Mégis mi motiválhatja arra hogy vele lépjen félre/tartsa meg szeretőként?

Figyelt kérdés

Férfiak! Emögött mi áll? kíváncsi vagyok ti hogy látjátok.főleg tapasztalatokra,a férfiak szemszögéből.

Nyilván az egyik a szex, hogyha meglátnak egy csinos lányt.



2016. máj. 9. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

Egy fiatal lány is gondolkodhat éretten. Emellett, ha még rugalmasak, fiatalok és szépek, akkor ezen nem tudsz elmenni szó nélkül.

Én mondjuk nő vagyok, de így látom:)

2016. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Friss hús, jó a teste, szép a bőre, üde. Ennyi elég nekik, sajnos még a negyvenes családapákat is jobban vezérli a farkuk, mint hogy a gyerekeikkel törődjenek.
2016. máj. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

miért ne vonzódhatna hozzá?? Vonzalom nem függ attól, hogy valaki kapcsolatban van vagy sem. kortól meg pláne nem. teljesen egyéni vélemény dolga ki kihez vonzódik.


motiválni..vágy, erősebb érzések. de hosszú távon lehet önbecsapás, csak ezt sokan nem veszik észre, és hamar az új társsal is odajut, mint a korábbival.

2016. máj. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Egyrészt elég széles skálát adtál meg, a 20 éves még valószínűleg tanul, a 25 meg már dolgozik pár éve, ez eleve úgy vettem észre elég komoly vízválasztó az emberek jellemét tekintve.


Másrészt, egyértelmű, hogy vonzódik a testéhez egy idősebb férfi, de emellett vonzódhat ahhoz, hogy a lány valamelyest felnéz a tapasztaltabb férfire, vonzódhat ahhoz, hogy egy 25 éves nő már lehet érett gondolkodású.


Mindezek ellenére azt hiszem, hogy ha férelépésről/megcsalásról beszélünk, akkor ott csak a szex számít, és a lány teste, felesleges tovább szofisztikálni, a lány jelleme/érettsége/gondolkodása nem egy szerető státuszban kap értelmet, hanem egy párkapcsolatban

2016. máj. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Sunshinedoll ***** válasza:
68%
Az, hogy minden médiairányzatból az folyik, hogy csak a huszonéves nő ér valamit, és hogy az idős pasik is 20 éves nőt érdemelnek, mert olyan szép a szemük.
2016. máj. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
Mert még fiatal, kívánja a sok és változatos szexet, tele energiával és életvidám. 38/F
2016. máj. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Azok a negyvenes férfi ismerőseim, akik elég önismerettel rendelkeznek és őszinték magukhoz azt vallják, hogy a fiatal lányoknak a legkönnyebb megfelelni.

Egy harmincas-negyvenes nőnek már jóval magasabb az igényszintje egy férfival szemben: nem elég, ha jól néz ki és mond pár kedves szót, hanem elvárják az érettséget, a felnőttséget, az egzisztenciát, a férfiasságot... sokkal kevésbé toleránsak.

Ezt nőként én is meg tudom erősíteni: huszonéves koromban nagyon könnyű volt levenni a lábamról, aztán később, érettebben már sokkal inkább tudtam, hogy mit várok el egy férfitól és jóval kevesebben tudtak megfelelni az elvárásaimnak. (Aki viszont képes volt megfelelni, az értékelte is azt, hogy nem jó bárki, hanem pont ő kell, az érdemei miatt.)


A másik ok, hogy a férfi a saját öregedésével képtelen szembenézni, ezért a fiatalabb társban önmaga fiatalságát keresi, azt szeretné újra átélni. Nyilván egy hamvas test nagyon vonzó tud lenni, de tapasztalataim alapján azok a férfiak, akik a saját korukat elfogadják, értékelik az érett női testet is (és a vele járó tapasztalatot, mert az üres általánosítás, hogy egy harmincas-negyvenes nő ne kívánná a változatos szexet... vannak olyanok, akik nem kívánják, de megjegyzem, férfiban is akad ilyen!).


Mindenesetre az is elgondolkodtató, hogy egy 20-25 éves nő miért éri be a másodhegedűs szereppel, miért nem vágyik teljes értékű kapcsolatra.

2016. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, h mert ők olyan szépek, üdék. A 30-asok is szépek , üdék, egy 20-as libácskát könnyebb behülyíteni, h elválok, ígérem, csak még elintézem ezt meg azt, meg jaj, nem tudok elválni, mert a

pénz meg a gyerek, meg azért puha a farkam, h ne fájjon neked :D


Egy érett gondolkodású nő ezen felröhög és lelép, a fiatal kiscsaj meg kajálja szépen évekig ezeket.

2016. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%

Szép dolgokat mondtatok. De akkor elmondom férfiként miért jó egy 20 éves. Sima a bőre, nincs rajta narancsbőr, ránc.

Tud szárnyalni, nincs benne annyi bizalmatlanság, nincsenek tragédiái, és tud figyelni a másikra. És nem hordja fent az orrát.


A legtöbb 40-s nő, akivel dolgom volt, mind megkeményedett nő volt, fáradt, és tele tragédiákkal. Mindent jobban tudott. Pedig sokszor nem.

És ő akar irányítani. Aztán csodálkoznak, hogy egyedül maradnak.


Nehéz úgy társnak lenni, ha mindenben átveszitek az irányítást. És nem hagyják a férfiként lenni a másikat.

2016. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

En 41 eves ferfi vagyok.


Van felesegem 10 eve, kozos gyerek mindenunk megvan es a felesegem szeretem, VISZONT dogunalom a hazassagunk es mindig kell a valtozatossag ezert sokszor felrelepek es ezt soha nem egy harmincas -negyvenes novel teszem hanem egy huszonevessel, mert konnyu megkapni oket, gyakorlatilag minimalis erofeszitessel az agyamban landolnak.


Egy harmincas noert mar kuzdeni kell, es ha megkapom oket akkor megvan az eselye annak, hogy beleszeretek amit nem skarok kockaztatni. Egy huszonevessel ez nincs, keptelen lennek belejuk szeretni, aranyosak, szexre jok, de egyik sem tudja a rendes mobilszamomat, erre kulon telefont hasznalok.


A huszoneveseknek nem kell megfelelni, nem kell energiat beletenni a dologba felhivom, itt van vagy en ott es kesz. Egy harmincas ninel ez baromira nem igy mukodik, ott mely beszelgetesek is vannak es nem akarom kockaztatni a hazassagomat azzal, hogy esetleg beleszeretek.


Szoval szamomra a huszonevesek idealisak, par napra, hetre vagy honapra de sosem hosszutavra.

2016. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!