Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki megcsalta a párját valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsalta a párját valaha is: miért? Mi volt az oka? Bevallottad? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés
Teljesen őszinte válaszokat várok, hiszen névtelen oldal.

2017. szept. 2. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Ez a mùlt amit most mesèlek,mert màr màs kapcsolatban vagyok, ennek màr kb 7 ève.Volt egy 6 èves kapcsolatom első szerelem volt,nagyon szerettem.Elkeztem munkàba àlni,ahol megismertem egy kedves odadó fiut amit nem is neveznèk annak hogy szerelem volt,inkàbb vonzalom.Sokàig huztuk egymàs idejèt amig megtörtènt a dolog.Ő szerelmes volt belèm ,elein èn is azt hittem igen ,de nem.Hàt evel a kolègàval csaltam az akkori pàromat amit mai napig bànok mert nem èrdemelte meg de fiatal voltam ès 6 èvet voltam vele ès nem èltem ki az èletem ès mind ez azèrt törtènt.De soha nem mondtam meg neki mert túl gyàva voltam ahoz ès nem akartam megbàntani.Nèha jó ha halgatsz.
2017. szept. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért tettem,mert mint kiderült mellettem tartott egy másikat is.Így szinte folyamatosan csaltam meg a végéig.
2017. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. szept. 7. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!