Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » El fog valaha ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog valaha ezek után fogadni a párom anyja és családja? 27/l

Figyelt kérdés

Hol is kezdhetném? A szerelmemmel már 6 éve együtt vagyunk, viszont volt egy fél éves szünet. Ez azért történt mert nagyon sok problémánk volt és nem tudta egyikőnk sem kezelni, nem egymás miatt hanem különböző külső "csapások" értek minket és sajnos rengeteget veszekedtünk és nem bántunk jól egymással és bevallom különösen én voltam a probléma forrása, ugyanis a párom egy hihetetlenül jó ember aki a végletekig toleráns volt velem akkor is amikor más biztosan nem lett volna. Én megcsaltam őt, ezután szakítottunk. Fél évbe telt rájönnöm, hogy igazán kit is szeretek és mit akarok az élettől, Ő pedig visszafogadott annak ellenére, hogy nem volt semmi józan oka rá. Az akkori kapcsolatomból egyből kiléptem el akartam felejteni az egészet, hogy megtörtént mert hatalmas hiba volt. Ebben pont a párom volt a legnagyobb segítségemre, aki ugyan úgy szeretett mint előtte és megbocsájtott nekem. Én nem magamnak és sosem fogok de ez már más kérdés. Mindketten boldogok vagyunk, hogy újra együtt vagyunk és kész és Ő is és én is biztosak vagyunk benne, hogy ez már nem lesz másképp soha sem.


Sajnos az Ő családja különösen az anyukája nem visel el azóta engem. Nagyon jóba voltunk előtte, mindig szóba hozta, hogy mikor kelünk már egybe mert annyira szeretné. Tényleg nagyon szeretett engem de nyilván megtudta mi történt és azóta egyszerűen gyűlöl :(

Még a szemembe is mondta, hogy nem akarja, hogy a fiával legyek mert nem érdemlem meg őt. A leghalványabb jelét sem mutatja annak, hogy valaha is megenyhül. A páromnak is mindig mondja rólam a magáét. Én próbálok annyira kedves lenni amennyire csak lehet de semmi. Amikor a hétvégén náluk voltunk egy kis ünnepség miatt akkor nagyon szépen kiöltöztem, hogy csinos legyek mindenki meg is dicsért és ő pedig valami olyasmit mondott többek füle hallatára is, hogy mindegy milyen szép a külső ha belül rohad... Hát nagyon jól éreztem magam ezután, egész este a fürdőbe sírtam, a párom vigasztalt végig. Megfogadtam, hogy többet nem megyek oda hiszen nem látnak szívesen, persze a szerelmem mondogatja, hogy ne butáskodjak már idővel úgyis megváltozik ez. De ez így tarthatatlan, ez nagyon megnehezíti majd a későbbiekben a családi életünket. Már a baba is szóba jön egyre gyakrabban közöttünk, és én tényleg nem akarom, hogy az ő családja részéről teljes legyen az elutasítás esetleg még a pici iránt is :(( Nagyon sokat gondolkodom ezen napok óta, nem tudom egyszerűen már mit csináljak.


2017. febr. 14. 21:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%

Durva leszek, tudom, az emberek követnek el hibákat, de...

1)Ne hívd a szerelmednek azt a pasit akit megcsaltál! Mikor probléma van, megoldani kell vagy kilépni, nem félre b*szni.+Nekem ne meséld be, hogy te fél év után jöttél rá, hogy hoppá te az exedet szereted.

2)Anyósod helyében én sem kedvelnélek már bocs...

2017. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%

Tanuljátok már meg végre, hogy szünetnél nincs megcsalás. "Időre van szükségem és nem tom meddig. Jajj cica megvárlak". Nagy lóf....! Felnőtt ember döntse el mi a francot akar, majd azt közölje. Ez a szünetkérés undorítóbb mint egy megcsalás.

30/f

2017. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszod. Azért hívom a szerelmemnek mert szeretem őt, szerelmes vagyok belé és csak vele akarok lenni. A helyzet bonyolult volt én a fél év szünet alatt is őt szerettem. Nem magamat mentegetem mert tudom mekkorát hibáztam, de mostmár semmi értelme ezt firtatni ha egyszer a párom is megbocsájtott nekem és élhetnénk tovább boldogan. De kérlek arra válaszoljatok, hogy mihez kezdhetnék az anyósommal?
2017. febr. 14. 21:56
 4/31 anonim ***** válasza:
Szünetet ki kért ?
2017. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Én erőltettem a dolgot.
2017. febr. 14. 21:58
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

#1Es vagyok

A pasid neve legyen: Józsi

Szépen elmagyarázod anyósodnak, kb így:

""Csókolom. Tudom, hogy hibáztam. Tudom, hogy hatalmas hibát követtem el. Szégyenlem is magam miatta. Sajnálom, hogy mikor Józsival gondjaink voltak, akkor én ezt tettem. DE!! Józsi megbocsátott, szeretjük egymást, jól megvagyunk. Sajnálom, hogy elcsesztem a bizalmat, de az időt visszaforgatni nem tudom!

Tényleg szeretem Józsit, ő ezt tudja! Stb stb

Ezt elmondod őszintén, aztán az idő elteltével hátha kedvesebb lesz. Elfelejteni nem fogja, de hátha megenyhül.

2017. febr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
34%

Ja, akkor téged "utállak" :D. Szünet akkor sincs bakker. 27 vagy, gondolom min. középfokú végzettséggel, ha nem diplomával. Nehogy már ne lehessen eldönteni, hogy valami kell v nem kell. Nagyon rossz helyzetbe hoztad magad, mert ebben a pozícióban, csak bűnbak lehetsz. A párod anyja már utálni fog és alátok kavar, akármit csinálsz. Nem viccelek, lelkironcs leszel, ha ezt folytatod. Tovább kellett volna lépned.

30/f

2017. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%

Megértem az "anyósod".

Most képzeld el, hogy a gyerekednek ilyen párja van. Te örülnél? Őszintén!

2017. febr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%
Semmit, teljesen joggal utál. Az idő majd megenyhíti talán, és az unokát is biztos szeretni fogja, attól még, hogy téged nem. Törődj bele, igazából örülhetsz, hogy csak ennyi következménye van a rossz döntéseidnek, és a párod visszafogadott. /majd ha lesz gyereked, és tapasztalod, hogy milyen, amikor a gyerekedet bántják, akkor megérted kb mit érezhet most/
2017. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor lelki roncs leszek elviselem ha ez az ára. Egyébként valamit rosszul értesz, nem kértem szünetet. Ez nem szünetnek indult, mi akkor szakítottunk. Nem volt olyan terv, hogy később összejöhetnénk újra Őt nagyon megbántottam és azt hittem vége. Örökre. Ekkor jött a képbe nálam az a másik férfi megint, hogy majd vele elfelejtem Őt, de nem sikerült és nem is akartam igazán. Igazság szerint sokkal harmonikusabb a kapcsolatunk amióta volt ez a "szakítás" kicsit mindketten felnőttünk bizonyos szempontból. Meg hát rájöttünk mind a ketten, hogy csak egymást akarjuk.
2017. febr. 14. 22:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!