Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyeseknek miért abból áll a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseknek miért abból áll a haverokkal való találkozás, hogy este szórakozóhelyekre mennek, ahol idegen nők vannak?

Figyelt kérdés
Nekem az ilyentől minden bajom van, ha pl egy férfinak ebből áll a szórakozás hogy leissza magát xy szórakozóhelyen, ahol az alulöltözött nőket stírölik közben, esetleg egy kis flörtölés, és kitudja tovább nem e megy a dolog. Igen, lehet támadni hogy egy betegesen féltékeny fúria vagyok. Szerintem pedig egy 30 év körüli párkapcsolatban élő férfinál, már nem ez kellene hogy a szórakozást jelentse. Főleg, hogy tudja azt, hogy ezzel rossz érzéseket okoz a párjának, még ha az nem is csap balhét, hanem csendben tűri. Mert melyik nőt ne zavarná, hogy amíg ő otthon ül, addig a párja a részeg könnyűvérű kislányokon legelteti a szemét? A baráti kapcsolatok ápolásának van egy csomó kultúrált módja, feltéve ugye hogy az illető valóban egy jót szeretne velük dumálni, nem összekötni egy kis flörtöléssel is a dolgot. El lehet menni kávézni délután, rossz időben átmenni valamelyik haverhoz meginni pár sört, vagy hazahívni őket, kiülni a közeli tópartra iszogatni, kerti grillezést rendezni, horgászni, biciklizni, sakkozni, közösen autót szerelni, kinek milyen hobbija van. Ahhoz hogy valaki a barátaival töltse az időt, miért kellenek részeg kiöltözött nők? Persze ez a női félre is vonatkozik a párkapcsolatban. Én érdekes módon már nem vágyom arra, hogy kicsípjem magam és a csajokkal beüljek valahová este, mert tudom hogy az egész arról szól, hogy néznek a pasik, esetleg meghívnak valamire, én pedig nem flörtölni megyek hanem beszélgetni a barátnőkkel. Amit szívesen megteszek egy kávé mellett, vagy vásárlás közben, ha iszogatni is akarunk akkor meg valamelyikőnk lakásán. Ha például koncertre, fesztiválra szeretne menni az egyik fél a zene miatt, akkor azt tegye úgy, hogy a párja is ott van, nem csak a haverokkal.
2017. szept. 5. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Megertelek, de mi ferfiak ilyenek vagyunk. Boldog parkapcsolatban is szeretjuk nezni a reszeg kislanyokat.

Az etlapot nezegetjuk, de otthon eszunk. Ez szerintem rendben van es tolem a no is mehet nezegetni.

Kinek mi a preferenciaja. En jobban szeretem a topartot haverokkal mint a nyuzsgo varost, de azt is megertrm aki utobbit szereti. No para. 38F

2017. szept. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Mert egyesek egy 15 éves fiú agyi szintjén maradnak 30 éves korukig. Nem kell ezen sokat rágódni, egyszerűen el kell kerülni az ilyen "férfiakat".
2017. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

#2 Inkább az ilyen önbizalomhiányos, beteg p***kat kel nagy ívben elkerülni, mint a kérdező. Nehogy véletlenül szegény párja akár ránézzen más nőre (és itt nyilván nem a flörtről beszélek, de az kizárólag az egyén döntése, anélkül is simán elmehet koncertre/fesztiválra/bulizni az ember), még a végén rájön, hogy léteznek mások is a világon, jamilesz.


A legjobb az lesz kérdező, ha egy magadfajta féltékeny elmebeteggel jössz össze, aztán korlátozhatjátok egymást kedvetekre. Addig is elkerülitek a mentálisan ép embereket, akiknek még jelent valamit az a szó, hogy bizalom.

2017. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Ja bocsi nem olvastam az egész kérdést, csak kulcsszavakat kerestem benne. Azt hittem a szokásos picsogás.

Mondjuk az, csak a másik fajtája. Erre én csak annyit mondok, hogy ha valaki nem akar megcsalni, akkor lehet előtte ezer pucér csajszi is, akkor se foglalkozik velük. Ha meg meg akar csalni ahhoz még bulizni se kell elmenni. Honnan tudod, hogy mit csinál egy ilyen este? Mert általában csak ülnek valahol egy sarkoban egy asztalnál és beszélgetnek. Nem mindenki a kiülős, kávézós típus. Ha a haverok nem ezt igénylik, akkor mit csináljon üljön otthon minden hétvégén? Amúgy is ha olyan, akit megéri megtartani akkor hiába táncolják körbe a csajok, el fogja küldeni őket.

2017. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
Engem jol le is pontozott mert faj neki az igazsag... okos.
2017. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi! Hamarosan minden alulöltözött nö az ismeröse lesz, nem idegen.
2017. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En huseges tipus vagyok (35N) es elvarom ugyanezt a paromtol, de nekem jol esik kicsit kioltozni es beulni egy helyre iszogatni es beszelgetni a baratnoimmel. Ez nem kor fuggo es ettol meg nem erzem magam hutlennek. Volt hogy beszelgettem idegenekkel, ferfiakkal, de mar az elejen leszogeztem hogy parom van es ennyi, erdekes modon senki nem nyomult, elso szora vettek az adast. Es van szemem is, megnezem ha valaki jol nez ki, de azt az illeto nem veszi eszre. Nem ertem miert zavar ha megneznek a ferfiak. Parodat sem zavarna szerintem, csak ha nem tudod kezelni. Az mondjuk gond ha valakinek csak a pialos buli a kikapcsolodas, de idonkent szerintem meg kell is, amig egyik fel sem viszi tulzasba.
2017. szept. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!