Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak neki, és miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki, és miről beszélgethetnék egy vad idegen csajjal?

Figyelt kérdés

Pár napja bejelölt egy vad idegen lány..elkezdtem vele beszélgetni( persze az én kezdeményezésemmel)..úgy érzem h a beszélgetésünk nem elég nyitott, sablon szövegek követik egymást ami bosszantó és unalmassá kezd már válni..néhol meg tök normális és közvetlen... már 2 napja nem beszéltünk...és írjak rá vagy nem? szeretnék majd vele találkozni ..de ez nem csak rajtam áll.mikor lehet megkérdezni már h nincs e kedve találkozni stb? hoygan írjam ezt meg neki?

én 16/f a lány 15



2012. nov. 7. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Ha neten se tudtok beszélgetni, akkor mit akarsz tőle élőben?
2012. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de tudunk csak gondolom idegenként még nem mer avgy nemtudom...
2012. nov. 7. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
írj rá és kérdezd meg hogy akar-e veled találkozni :D ha nem-et ír akkor hagyd ha igen-t akkor szuper :d
2012. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ez nem túl gyors? kell egy kis idő nem?
2012. nov. 7. 16:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, dumálni dumálhatsz bármiről, lényeg hogy menjen a beszélgetés, és a végén kérdezz rá h nem e találkoznátok valahol, vagy csak úgy hívd el valamerre.
2012. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha mindig én kérdezek stb.szal ő nem érdeklődik..néha érdeklődik stb..de akkor is..remélem megpuhul majd..de hogy puhítsam meg?
2012. nov. 7. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Legyél vele teljesen őszinte, nyitott. Ne legyenek tabutémák, legyél merész, kérdezz rá olyanra és írj neki olyat ami tényleg érdekel téged, akkor talán ő is megnyílik és ugyanezt teszi.


Egyébként nem érdemes sokáig húzni ezt a netes ismerkedés fázist, mert nagyon személytelen,. Ha neked szimpi szerintem cseréljetek képet, aztán nyugodtan elhívhatod egy találkára. Igazából nincs mit veszítened.


18/F

2012. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!