Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Édesanya, megmondhatja-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édesanya, megmondhatja-e a fiának, biztos helyről hallotta, hogy a felesége megcsalta a saját sógorával?

Figyelt kérdés
2017. szept. 6. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha az anya akar lenni az első számú közellenség akkor megmondhatja.
2017. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Hu. Hat elmeletben az egyik felnott nem avatkozik bele a masik felnott maganeletebe. De a gyakorlatban nem tudnam mosolyogva nezni, ahogy atverik a fiamat. Talan eloszor a feleseggel beszelnek... Megmondanam, hogy tudom, es valasszon, vagy a fiam, vagy a masik. De nem biztos, hogy jol tennem... Elvben semmi kozom nem lenne hozza...
2017. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Miért, ki mondja meg, a szomszéd?...

Előbb-utóbb az lesz pedig. Inkább saját édesanyájától tudja meg, ne idegentől, és minél hamarabb.

De, vmi bizonyítéka legyen az anyukának, nehogy aztán ő legyen szarkeverőnek kikiáltva.

2017. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Igazából bárki megmondhatja.


21/L

2017. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Most kinek a sógora? Ha a feleségé, akkor az a férj testvére. Fordított esetben meg a feleség saját testvére. vagy én értem ezt kicsit rosszul? Beleszólni nem tudom, mennyire érdemes
2017. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos hely? A sógor vagy mi?
2017. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én arra a kérdésre tudok válaszolnk, hogy mi lenne, ha kiderülne a megcsalás és egy ízben azt is megtudnám, hogy anyám tudott róla és nem mondta el.

Nos az biztos, hogy nem igen állnék vele szóba, úgy pár évig és el is költöznék jó messzire.

Nem értem azokat, akik azt írják, hogy mi köze hozzá, ő nem mondaná el?! Bezzeg ha veletek történne, ti lennének az elsők akik toporzékolnának, hogy anyu elárult. Szánalmas.

2017. szept. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!