Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Megcsaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megcsaltam a párom a saját testvérével. Együtt szeretnénk lenni, de hogy közöljük ezt vele kevésbé fájdalmasan? Félek hogy kárt tenne magában.

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk az eleje óta rossz. Mindig veszekedünk,úgy beszél velem,mint egy kutyával. Többször a szemembe mondta,hogy neki nem vagyok nő és hogy más jobb volt mint én. Sokszor szétmentünk, de mégis mindig visszaköltöztem. Csak akkor vesz emberszámba,amikor már elveszít. Ez mindig is így volt. Elég agresszív személyiség és ezt nem lehet figyelmen kívül hagyni. Én sokáig próbáltam helyre hozni a kapcsolatunk,de nem ment. Számára nincs semmi csak a munka. Hétvégén sincs itthon. Nem foglalkozik velem. Próbáltam megfelelni neki,de bármit is csinálok az mindig rossz. Ha főzök rossz,ha nem az is rossz például. A saját családja is utálja,mindenkit eltaszít magától. Azt hiszi,hogy ő az Atya úristen. Én mindig is utáltam a testvérét,de neki mindig ő volt a szent. Munkahelyet váltott és a báttyával dolgozik már de aztán minden nap csak azt hallgattam,hogy mi van a báttyával . Minden este átjárt hozzánk. Sőt még dicsekedett is a báttya szerszámával. Hát.. Megmozgatta a gondolataimat,de mint kiderült én is az övét. Összegabalyodtunk és ez nem csak egy alkalmi dolog volt,együtt akarunk lenni. 2hét múlva,ha úgy jönnek össze a dolgai azt mondta,hogy költözzek hozzá. De ezt mégis hogy adagoljuk be a páromnak? Ez a legrosszabb dolog ami valaha is megtörténhetett.

2016. nov. 22. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem h a sztoriban hogy sikerult eljutni a mindig is utaltam a testverettol odaig, h butorozzatok ossze,amikor meg meg sem mondtad a parodnak h nem szereted es szakitsatok.

Egy meretes szerszam nem indok.


Kulonben is hova ez a sietseg? Nincs hol laknod,amig el nem jut az ismerkedes abba a fazisba, h ertelme is legyen osszekoltozni?

2016. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1: Gondolom a végén beletrafáltál, nincs hol laknia, azért költözik egyiktől a másikhoz.

Egyébként meg írja, hogy az utálkozástól a szexig úgy jutott el, hogy hallotta, hogy jó nagy f.asza van, és bele kellett ülnie.

Ez ilyen putri soros valóságshow, mint mindig...


Kérdező: tedd azt, hogy átköltözöl az új kanodhoz, aztán szólsz a pasidnak, de csak telefonon, ha nem akarsz főszereplő lenni a bűnügyi hírekben. Nem magában fog kárt tenni.

Legalább anyós nem változott, azt már ismered.

2016. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A Kalányos családban zajlik az élet.

Irány a Mónika show.

2016. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért jöttél össze vele mert nagy a f@asza? És az egész tényleg olyan mint egy putri valóságshow. Nőként mondom neked, hogy a pasidnak igaza volt, nem csodálom hogy nem tudott rád soha nőként nézni.


Tök mindegy, valószínűleg majd ketten osztoznak rajtad valahogy, néha meg odaadnak valaki másnak pénzért. A női nem szégyene vagy. :D

2016. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Wow. Egyszerűen csak wow. Ilyenkor hálát adok az égnek, hogy valahogy a környezetemben nincsenek ilyen ostoba szánalmas primitív sutyerákok, mint a kérdező-féle bagázs.
2016. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Há de hát Maunika az úgy vót, hogy...
2016. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kaaaaaaaaaaaaaaamu
2016. nov. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!