Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valakit megcsalnak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit megcsalnak akkor miért érzem úgy magam mintha engem csaltak volna meg?

Figyelt kérdés

Én nő vagyok.

Ha egy pasi félrelép akkor undorodom az összestől, pedig nem is engem csaltak meg.

Viszont ha egy nő csal meg férfit akkor nem érdekel. Nem csalnék meg senkit félre ne értsétek.

Nagyon hülye vagyok, tudom.

Ez mitől lehet?



2017. szept. 20. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Ez normalis. Mindenkiben tobb empatia van szerintem a sajat neme irant, mint a masik irant.
2017. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom Kérdező. Én ugyanúgy undorodom a megcsaló férfiaktól,mint a megcsaló nőktől,de akkor sem egy egész nemre haragszom,hanem egy adott illetőre.


Nem lehet,hogy neked túl negatívak a nézeteid a férfiakkal szemben? Esetleg valami rossz élmény,rossz példa?

2017. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#3

Rossz élmény és példa is.


#1 Ezzel sokat segítettél. Kösz.

2017. szept. 20. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
31%

Remek hogy ki lett torolve, de akkor is ezt gondolom.


Azert megundorodni a teljes ferfi nemtol, mert vannak koztunk, akik megcsaljak a parjaikat minden csak nem normalis.


Az pedig kulon szanalmas, hogy a noi megcsalas pedig smafu szamodra.


Tehat tovabbra is tartom, hogy fogyatekos gondolkodasmod ez.

2017. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!