Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 30-as férfiak, akiket már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férfiak, akiket már csaltak meg nők? Titeket még érdekelnek a nők? Mert én ezek után csak, , használom" őket, érzelmeket táplálni irántuk, bízni bennük egyetemes hiba lenne.

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 18:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
Megbízni egy nőben a legnagyobb hiba, amit egy férfi elkövethet.
2017. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Uhh, drámai vagy more. Nem használsz te senkit, csak picsogsz, mint egy utolsó csicska. Attól, hogy egy nő megcsalt, a következő még lehet teljesen korrekt. Az emberek különbözőek. Pl. te retardált vagy, én meg nem.
2017. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

Csaltak meg ahogy én is csaltam, meg velem is csaltak. Ezen elindulva a bizalom maga az egyetemes hiba.

30/f

2017. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kösz az építő jellegű ,,retardált" jelzőt. Nem magamtól találtam ki, hogy megbízni hatalmas hiba. Sok idősebb ismerősöm mondta ezt x számú házasság után, ahol a nő ok nélkül elhagyta őket, hogy jobb farokra leljen.
2017. júl. 1. 18:48
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Jajj hagyjuk már ezeket az ok nélküli válásokat:))))) Ha te megkeseredett középkorú alkeszektől tájékozódsz, a te dolgod. De sajnos ebben az esetben a retardált a legkedvesebb jelző, amit használhatok rád.
2017. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem alkeszek. Mérnökök, orvosok, tanárok. Egyik sem iszik közülük.
2017. júl. 1. 18:53
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Akkor higyjél nekik, aztán tömködd valami zs kategóriás tarisznya hajlatait, utána meg sírjál otthon, hogy jajj de magányos az élet. Nyígjál csicska, nyígjál.
2017. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
6%
Nem csalt meg egyetlen előző barátnőm se, de nem is volt rá szükség ahhoz, hogy kiábránduljak belőlük. Az egész párkapcsolatosdi egy óriási haszontalan időpocsékolás. Akinek jó lapokat osztott az élet, annak bejön, akinek meg nem, az csak csalódik és belebukik. Egyszerűbb és okosabb megspórolni ezt a sok szarságot, és úgy élni az életedet, hogy az NEKED legyen jó. Nekik meg azt sem hinni el, amit kérdeznek.
2017. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%
Na igen! Szegény orvosok és tanárok, kivétel nélkül becsületes emberek… :)
2017. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#9, bezzeg a politikusok...!
2017. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!