Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyik a jobb? Szeretőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? Szeretőnek lenni vagy megcsalt feleségnek? Nyilván egyik sem, de ha választani kell.

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 12:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egy hűtlen görény feleségének lenni ugyan hogy lehetne jó? Max szeretőnek alkalmas az ilyen,ha legalàbb abban jól teljesít.Persze csak szexre,mert hűség gondolom szóba sem jöhet.
2017. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%

Megcsalt feleségnek - válás után.

Megszabadulni egy hűtlen, hazug alakról jobb, mint "megnyerni". Anyagilag is jobban megéri: talál valaki mást, két kérését plusz a gyerektartás, adókedvezmény, családi pótlék. És minden második hétvége szabad! A másik oldalon jó esetben két emberre jut másfél fizetés, és minden második hétvégén ott a gyerek.


Ennél csak az lehet megalázóbb a szeretőnek, ha csak beleürít a pasi, de eszébe sincs miatta elválni. Ott a tudat, hogy ő csak erre jó, de sose lesz jobb, mint a felesége, akit nem hagy el.

2017. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

Szeretőnek lenni jobb. Bár ezt a kifejezést nem szeretem. Nekem szerelmem van, nős ember. Másnak a barátnőjeként mutat be, közel négy éve együtt vagyunk. Nem csak szeretők vagyunk, hanem egymás lelki társai is. Naponta több üzenetet váltunk, mellettem áll mindenben, sokban hasonlítunk, nagyon egy hullamhosszon vagyunk. Nem csak szeretők vagyunk, én vagyok a másik élete, mondhatni két életet él.

Hááát, nem lennék a feleség helyében.

2017. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szeretőnek.Megcsalt feleség vagyok, hónapokig a padlón voltam, hogy elárult, akit szerettem.A szerető pedig mikor kiderült, gúnyolódó üzeneteket írt nekem.Nem volt lelkifurdalása.
2017. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én nem válaszolok erre, de!:

Hogy jön itt más ahhoz, hogy fel lett téve egy kérdés, valaki válaszol rá, a másik válaszoló meg letolja, hogy nem, az nem jó. Hadd legyen már meg a saját véleménye mindenkinek, jó?

2017. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Juliusz48 ***** válasza:
A kérdés van rosszul feltéve, mert egyébként egyik sem mondhatja hogy jó, de a szeretőnek az első pillanattól kezdve ott van a fejében, a másik, és az a lehetőség, hogy még őt is megcsalhatják. A házastárs legtöbbször akkor szerez tudomást róla, amikor fordulat áll be a párjának az elképzelésében a kapcsolatról. Elvileg örülnie kéne, hogy megszabadult egy megbecsülésre alkalmatlan pártól.
2017. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
szeretőnek. a lelkifurdalás már kiment a divatból
2017. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben a pasinak lenni a legjobb. :-))
2017. okt. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hahah jól olvastam ,hogy sokszor nem tud róla a feleség??? 😃ismerek olyat aki tud róla, és nem érdekli, nem érdekelte. Mikor kiderült mert a pasi elmondta,tisztazta ,h mivan,akkor a feleség volt az áldozat. JELZEM TUDTA !!!😃
2017. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!