Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy nő jobban, ügyesebben tud gyanú nélkül félrelépni szeretőt tartani mint egy férfi?

Figyelt kérdés
Állitolag a nők jobban tudnak otthon hazudni hitelesebben,egy ffi állitolag hamarabb lebukik.
2017. szept. 26. 12:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Valakik meg azt állítják, hogy lapos a Föld. Nem kell mindent készpénznek venni.
2017. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Mert a férfiak nem használnak rúzst.
2017. szept. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

Mert a férfiak jobban elvesztik az eszüket szexnél, szexszel kapcsolatos dolognál. ILYENKOR van, hogy ők a kevésbé logikusak és a kevesebbet gondolkodóak.


A nők fejében ezzel szemben egyfajta játék, játszma is a szeretővel lenni. Megtervezni az egészet, helyet, időt, alkalmakat, nyomokat eltüntetni. Ezek mind olyanok, amiket izgalmasnak találnak, szinte egy kisebb második orgazmus nekik az ilyeneket kitalálni, lebonyolítani. Mintha egy CSI epizódban lennének.


Ez a különbség a két nem között és ezért van ez. A férfiaknak megcsaláskora dugáson jár az esze, a nőknek meg más dolgokon is.

29/F

2017. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon egyedül voltam, nem biztam benne, mert megbántott és átvert, ellopta az életem egy darabját. Ezért szerettem volna csak beszélgetni egy fiúval, akit nem ismerek, jó messze van, mert félek, de nem akarok egyedül lenni. Nem akartam érzelmeket se, és a legelsök között volt egy arc, aki olyan volt mintha ezeréve ismernék. Minden nagyon jó volt, jól éreztem magam végre, vele jobb mint egyedül sokkalsokkalsokkal. Azota szeretnék ujra rálelni, miközbeb őt keresem, azt aki megbántott elakarom felejteni, de üldözve érzem magam. Nem fogok tudni nyitni.
2017. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez a dolog nem azon múlik, hogy férfi vagy nő-e az illető.


Ahhoz, hogy ne bukjon le az alábbi tényezők szükségesek:


1.Nagyon jóindulatú, naív pár, aki még a kisebb bizonyítékokat, gyanús elemeket sem veszi észre, vagy nem akarja észrevenni.


2.Profi hazudozás, gátlástalan mellébeszélés.


3."Megbízható" szerető, aki nem árulja el bosszúból vagy dacból, mert a végén a megcsaló a párjával marad.


De nem tudom, hogy lehet így élni, nyugodtan aludni, és tettetni a párjának, hogy minden rendben és őt szereti. Ámde! Azt sem értem, hogy a megcsalt fél, hogy nem veszi észre, hogy bajok vannak. Azért vannak érzékelhető "tünetei" a megcsalásnak.

2017. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
És ha mindenki egyszerre csal meg mindenkit, olyankor mi történik?
2017. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Egyszerű: a megcsalásnak ugyanúgy, mint a csajozásnak/pasizásnak, van egy technikája, amit meg lehet tanulni. Sok múlik azon az időmennyiségen, amit erre rá tudnak szánni. Amúgy egy tapasztalt fickó tudhatja ezt jobban mint egy kezdő nő. Illetve valószínűbb a megcsalás olyankor, ha a férfinek/nőnek több szabadideje van.
2017. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Sosem voltam hűtlen, de nem gondolom, hogy annyira bonyolult lenne kivitelezni. Szóval a konkrét szervezési részét össze lehet hozni egyszerűen, néha egy kis "túlóra", "barátnőzés", kész. Ami számomra nehéz lenne, hogy utána szemrebbenés nélkül azt merjem mondani a páromnak, hogy persze drágám, szeretlek és minden rendben. Miközben nyílván nem, hisz a megcsalás nem a tökéletes kapcsolatok velejárója. Ez meg annyira pszichopata dolog nekem, hogy nem is értem.


Egyszóval, magának az aktusnak az összehozása nem nehéz, szerintem férfiként se. Az utána következő lelki rész, ami viszont számomra kérdéses.

2017. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Mert a nok tudnak logikusnak tuno indokot talalni a megcsalasra, ezaltal legalizaljak a fejukben a dolgot, a ferfiak meg rendszerint csakis azert dugnak felre, mert epp olyan kedvuk van, igy erosebb a buntudatuk tole. Egy no kevesbe hajlamos akkor felrelepni, ha az egvilagon minden rendben van valoban a kapcsolattal, igy ha valami gond van, akkor meg tudjak maguknak magyarazni, hogy vegul is “jogos” a dolog. Egy ferfi meg siman felrelep akkor is, ha nincs semmi gond. Nyilvan vannak mindig kivetelek, forditott esetek!!
2017. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem tudnak jobban....
2017. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!