Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a látható jelei annak,...

Mik a látható jelei annak, amikor egy férfi megcsal egy nőt? Mik a jellegzetes viselkedésbeli változások?

Figyelt kérdés
Nagyon gyanúsan viselkedik anyukám új férje. Eddig nagy nőcsábász volt, de azt állította, hogy megunta azt az életmódot... félek, hogy ez nincs így. Mi jellemző arra a fickóra, aki munkaidőben csalja a feleségét? Tapasztalatokat, megfigyeléseket várok. Előre is köszönöm.

2012. márc. 7. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ez mindenkinél más és más, de észre lehet venni. persze ehhez tudnod kell, hogy milyen az általános viselkedése, hogy így mondjam. nincsenek konkrét dolgok, amikre rá lehet mondani, hogy ezeket a megcsalás hozza ki az emberből. de annyi biztos, hogy lelkiismerete mindenkinek van és ha az nem tiszta, bizony megérződik.
2012. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha vérprofi úgyse veszitek észre. Amúgy idővel minden kiderül úgyis. Ha van vér a pucájában, akkor meg bevallja ha félrelépett.
2012. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Miért nem bízod ennek a kiderítését az anyukádra? Miért avatkozol bele gyerek létedre a felnőttek dolgába?
2012. márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak alapvető dolgok, amit egyszeri emberen felfedezhetőek:

Hirtelen túlzott figyelem: ajándékok vacsorák stb

Ez egy idő után telljes közönybe csap át

Féltékenység. Ha ő ilyen könnyen össze tudja hozni, akkor lehet hogy a másik fél is csal?

Kimegy telefonálni, rejtegeti a telefonját, jelszavakat cserél...

Mit értesz azon, hogy gyanús viselkedés?

2012. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Anyukámat folyton ellenőrizgeti, az e-mailjeit naponta nézegeti, és ha egy hímnemű banki ügyféllel vált 3 szót, rögtön személyes sértésnek veszi.

Ellenben, képes váltig tagadni az ismeretséget, ha valamilyen oknál fogva egy olyan nő kerül a képbe (a facebook felajánlja, mint lehetséges ismerőst), akivel korábban viszonya volt. "Egy ismeretlen, egy ismeretlen, stb..." Végül kiderült az igazság. Ha valakinek minden rendben van a háza táján, akkor nincs miért kényelmetlenül éreznie magát, a múltja miatt, ugye?


Ezen kívül, újabban a munkahelyéről 11 óra körül már haza is érkezik, holott eddig 4-5 óra után végeztek. Fizetés pedig azóta a fasorban sincs, szemrebbenés nélkül élősködik anyukámon.


Rendszerint flegmatikus, és semmi sem motiválja a kapcsolatuk minőségének javításában.


1 autóval járnak dolgozni, eddig a fószer vitte anyukámat a munkahelyére, és utána övé volt az autó. Ma fordított volt a helyzet, és egész úton szidta anyukámat emiatt.

2012. márc. 7. 12:34
 6/11 A kérdező kommentje:
A kérdésedre válaszolva: azért, mert nekem kezdettől fogva úgy tűnik, hogy nem stimmel valami a férfi körül, és nagyon ki vagyok élezve az álszent viselkedés kiszimatolására. Másrészt, én is nyakig benne vagyok, anya a hangulati ingadozásait folyamatosan kivetíti rám.
2012. márc. 7. 12:49
 7/11 anonim válasza:

Igaza van a kommentelőnek, hogy ez tényleg nem a te dolgod, ha anyukád ennyire naiv, ezen te úgyse tudsz segíteni. Max magadnak nyomozhatsz. Egyébként a történet alapján szerintem tutira csalja, aki ennyire nőcsábász, az az is marad, a vérében van, ebből nem lehet csak úgy megváltozni. Mármint meg lehet persze, de ahhoz tényleg nagyon szerelmes kel legyen anyudba, és elmondásod alapján rohadtul nem az. Egy gerinctelen kis féreg, aki kihasználja egy buta nő gyengeségét. Minek házasodtak így össze? Ennyire unatkoztak? Anyuddal beszéld meg.

Amúgy a megcsalás jelei pont ezek, amiket leírtál, kimaradozik, ha szóba jön valami nő, akkor csak zavartan félrebeszél, és persze közben olyan féltékeny anyádhoz, ha ő szóba áll egy pasival, hogy egyértelműen magából indul ki, azt hiszi mert ő félrelép, ezért anyád is képes lenne rá. Ez egy hazudós hülye gyökér, ez a véleményem.

2012. márc. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Persze, nem az én dolgom, ebben teljesen igazatok van. Azonban, amikor ordít róla, hogy hazudozik, nem tudom figyelmen kívül hagyni. Ezen kívül, anya akárhány férfivel került össze eddig, mindannyian becsapták, és a végén folyton padlóra került. Talán csak egy újabb csalódástól akarnám megóvni, bár ez az ember önmagában egy csalódás. Nem tehetek róla, de az ilyen (ön)ámító, szemfényvesztő, jellemtelen embereket szívem mélyéből gyűlölöm.


Pár hónap után összeházasodtak, mert állításuk szerint "nagyon szerették egymást ezért mire várjanak tovább?". Az emberünk forszírozta a legerősebben mind a házasságot, mind az összeköltözést. Így utólag egyértelmű, hogy csak ki akarta használni anya önzetlenségét.

2012. márc. 8. 11:24
 9/11 A kérdező kommentje:
Eddigi válaszaitokat köszönöm!
2012. márc. 8. 11:25
 10/11 anonim válasza:
Igazából jól teszed, hogy aggódsz anyukádért, csak ne vedd magadra az ő terheit. Ez nem önzés, egyszerűen csak ne te arasd le amit ő elvetett. Eyébként az ő hibája is, hogy ennyiszer átverték már, és még mindig nincs annyi esze, hogy pár hónap után képes hozzámenni valakihez csak szimpla szerelemből. A szerelem szerintem messze nem elég egy jó kapcsolathoz. Hiszen a szüleink korú emberek ha fiatalon összeházasodtak, már nem is szerelmesek egymásba (szerencsés a kivétel), de attól még szeretik egymást, és így jól működik a kapcsolat. Ezért nem elég csak szerelmesnek lenni. Anyukás baromi naiv, ha ezt még mindig nem tudja ennyi csalódás után se. Nem szidni akarom, de nekem megfoghatatlan, hogy "felnőtt" emberek hogy képesek úgy viselkedni, mint a 14 évesek. Ugyanazt csinálják, csak nekik már van pénzük meg nagykorúak, ezért tudnak össze is házasodni. Aztán meg jön a rinya, hogy jááj, hazudott nekem. Megáll az ész...
2012. márc. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!