Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért várják el kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el kapcsolatban, hogy a felek hűségesek legyenek, ha a Homo Sapiens nem is monogám?

Figyelt kérdés
"az ember eredendően nem tartozik bele a Földön elő alighanem 5 monogám fajba. Vagyis a vérünkben van az újdonság hajhászása."

2017. szept. 27. 10:26
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

"Én nem várom el, irtózom a férfiaktól."


Én meg elvárom, mivel én is hűséges vagyok és utálom a tökfőzeléket.

2017. szept. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem monogám? Beszélj a saját nevedben.

Amúgy milyen homo sapiens, talán te ősember vagy??

2017. szept. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Az embernek van egy ilyen csúnya szokása hogy nem teljesen egyformán gondolkodik, tényleg elvárnád 7+ milliárd embertől hogy márpedig csakazértis összefekszik mással?

Az állatvilág tele van anomáliákkal így az ember is, szimplán sokaknak jobb opciónak tűnik a mai társadalomban egy állandó partner megélhetés szempontjából mint több partner között váltogatni.

2017. szept. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Amúgy meg az hogy a faj leírása mit mondd kit érdekel? Vagy ha azt olvasod hogy a homo sapiens sapiens szereti a tökfőzeléket köteles vagy megenni pedig te utálod?
2017. szept. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel szarhatnánk a szoba közepére, vagy bárhova, mégsem tesszük...
2017. szept. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
17%

Új társadalmi rendszer kellene, de az ember buta és inkább élünk egy olyan kirakatvilágban ahol sok a megcsalás, válás.

Én nagyon irigyelem az emberiség 0,00001%-át ahol egy pár szereti egymást, sőt még gyerekeik is vannak és bevesznek más párokat,nőket,férfiakat az életük szexuális színesítésébe. De a mostani társadalom inkább ezt tartja betegnek nem a szeretet nyilvános kiadását és mutatását...40/F

2017. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
81%

#26

Mit beszélsz te a szeretetről??

Mást nőt dugnál a párod mellett! Legalább ne lennél képmutató! Aki képes arra, hogy a párja mellett mással keféljen az nem tudja mi a szerelem és szeretet. Nem tudnak érezni, csak szex közben. Szóval ne beszéljen már az ilyen ember érzelmekről mert halvány lila gőze sincs róla mi az.

2017. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
15%

27-es tuti nő vagy, akkor azok a párok miért boldogok és miért csinálják más párokkal? Egymás előtt? Nem csak az én szemszögemet kell nézni a páromnak is örömet szerezne egy másik férfi...Nem neked sincs lila gőzöd, azt hiszitek az ember magántulajdon és irigyek vagytok, birtokolni akartok.

Beteg az egész emberiség...

2017. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
75%

#28

Az meg hab a tortán ha egymás előtt csinálják. Undorító egyszerűen.

Inkább élek egyedül mint egy olyan emberrel, aki azt akarja, hogy nézzem végig amíg mással kefél. Már bocs, de nekem gusztusom nem lenne utána vele lenni.


Miért boldogok így? Azért mert nem szeretik egymást. Ennyi.

2017. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem meg ne verjük egymás f-szával a csalánt, valaki szigorúan monogám kapcsolatban akar élni, valakinek pedig a szex nem annyire érzelmi dolog, miért kell a másikra ráerőszakolni a saját véleményünket? Mindenki keféljen azzal akivel 1. akar és 2. a párja is jónak látja, a többi ki a halált érdekel? Igen, manapság nem elfogadott a poligámia, 100 éve a homoszexualítás se volt és nézzük meg hol tartunk, előbb-utóbb oké lesz, lehet hogy nem holnap és nem is a jövő héten de ha elegen bizonyítják normális módon (nem, a "minden ember poligán de ahülyék papucs módra a párjukkal maradnak, ez természetellenes" NEM az, nem tudom feltűnt-e valakinek de a másik fél sértegetése NEM érv) előbb-utóbb elfogadott lesz, a swinger klubok már elég jó irány e felé.
2017. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!