Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek, aki megcsalta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, aki megcsalta a párját, az megérdemli az élettől, hogy ő is kapjon egy ugyanolyan kaliberű pofont?

Figyelt kérdés

Mármint,ha rosszat tettél,valahogy vissza kell kapnod.

Ez nálam mindig beválik,ezért nem merek senkinek rosszat kívánni,még azoknak sem akik ilyeneket tesznek.


2017. szept. 27. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Hiszek a Karmába, ennyit mondok. Én nem állok bosszút ilyenért, mert akkor egy "értelmi" szinten lennék vele, majd a sors elrendezi. Igazából, pont h önmaga fogja elrendezni a rossz döntéseivel...
2017. szept. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy kellene élni, hogy ne attól féljünk kapunk-e pofont, ha jót csinálsz is, nem garancia, hogy nem kapsz pofont. Kölcsönösen kell ügyelni, hogy senki se pofozkodjon oknélkül, így nem lenne mit "vissza adni"
2017. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Persze hogy megérdemli.
2017. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Meg.

Epp ezert nem tudom sajnalni oket,barmilyen lelketlenul hangzik is...

A ferjem is,es a szeretoje is egyforma betegsegben szenved,de ehhez 6-7 ev kellett,annyi ido telt el azota...

GERINC fajdalma van mindekettonek...a szeretot mutottek is ..

Lehet ,hogy nincs osszefugges a cselekedetuk,es a betegseguk kozt,de valami van benne...

2017. szept. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-es

XD

Pacsi :D

2017. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Nalam soha az eletben nem valt be, marmint ha en tettem rosszat, azert is kb jot kapok vissza. Volt egy ismerosom aki hitt ebben a karma hulyesegben, de olyan szinten, hogy szerinte azt is visszakapja, ha pl latja hogy elejti valaki a saljat es nem szol neki, mert ot MINDIG erte valami rossz amikor elotte valami ilyen apro rosszat tett XD Szerintem az ilyen aprosagok egyertelmuen veletlenek, mindenkivel tortennek ilyen szinten jo es rossz dolgok is heti szinten. (O olyan aprosagokat sorolt mint visszakapott rossz, hogy utana elhagyta rogton a teli doboz cigijet meg hasonlok.)
2017. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Én ugyanabban hiszek, mint az egyes válaszoló: a karma majd elrendezi, nem alacsonyodok le a bosszú szintjére.

Exemnek, aki megcsalt, 5 év után nyalt vissza a fagyi.

2017. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont nem hiszek semmiben.

Szóval igen megérdemli , hogy ő is szenvedjen.

2017. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

Én az utolsó hónapokban megcsaltam az exem (terveztem a kapcsolat végét, de most nem bonyolódnék bele.)

A következő kapcsolatban én lettem megcsalva (igaz, annak hamar vége is lett, olyan szar kapcsolatom szerencsére nem volt több.)

Mondhatjuk úgy, visszakaptam, számla kiegyenlítve, 1-1, azóta nem csaltam meg senkit. De nem a következmények miatt, hanem mert előbb szállnék ki, ha úgy adódna, mintsem bemocskoljam a kapcsolatot.

(De az általam megcsalt exem sem kell félteni, fogalmazhatunk úgy, ő bőven letörlesztette nekem triplán a saját sérelmét az elmúlt évek alatt.)

2017. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%

Igen, megérdemli, hogy az élet benyújtsa neki a számlát.

Megcsalt feleség vagyok.Hónapokig padlón, összetörte a szívem, a közös álmaink.Sosem kívántam senkinek rosszat, de vele kapcsolatban várom az elégtételt

2017. szept. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!