Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, hogy ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Libamáj kérdése:

Mit tegyek, hogy ugyanolyan legyek mint rég? Érzem magamon, hogy megváltoztam, és nagyon idegesít.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal közel 3,5 éve együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást, jegyben járunk, jövő nyárra esküvőt tervezünk. Én soha egyetlen párkapcsolatomban sem voltam féltékeny, (így a mostaniban sem voltam egy ideig), egyetlen lányra sem, nem kellett félnie, ha elleknkező neműekkel társalog, találkozik. Ha szórakozni ment, csak szólt hogy megy, ha úgy volt, akkor hívott engem is, de volt hogy nem, nem voltam érte ideges, így volt természetes.Ha valaki rá nyomult, mindig elmondta,nevettünk egy jót vagy valami. Viszont január környékén volt egy fura incidens, amin végül túltettem magam mert érdekes volt. Interneten valami lány rászállt páromra, erősen nyomult rá, találkozni akart vele és elszédíteni tőlem. Párom (legyen Tomi) szólt nekem róla, hogy beszélget egy lánnyal, de csak jól elbeszélgetnek, semmi több. Elővigyázatosságból mondtam neki, hogy figyeljen oda, nehogy nyomuljon vagy valami, azt nem szeretném. Mondta hogy semmi ilyen nincs. Pár hét beszélgetésük után ez a lány az egész beszélgetésüket elküldte nekem emailben, döbbenten olvastam. Tomi nem nyomult, elejében visszautasította, majd adta alá a lovat, nem ellenkezett a talizást illetően sem(tali végül nem volt, a lány lemondta).Később kiderült, ez a lány szórakozását leli abban, hogy fiúkat csábítgat el, majd a levelezéseket elküldi a lányoknak. Ezt Tomival a télen átbeszéltük, végül megbocsájtottam. Aztán tavasszal Tomi óvodásoknak kezdett focit oktatni. Egy oktatótársával aki lány (legyen Kati) nagyon összebarátkozott, lelki társak lettek. Én nem a lakóhelyemen tanultam, hanem más városban, koliban, együtt laktam a párommal, de ő suli vége fele csak heti 1x volt koliban, többi időt itthon oktatott.Katival egyre többet voltak együtt, kosármeccsekre jártak (eddig párom sosem említette hogy szereti a kosarat és nem is érdekelte) volt hogy inkább hazament a koliból egy meccsért, és többször utólag tudtam meg hogy a lánnyal nézték együtt, és utána összeültek valahol sörözni. Az ismerőseim és a párom ismerősei is kezdtek kombinálni, hiszen vele már többet látták mint velem. Hetente többször eljártak biciklizni, többet találkozott vele mint velem, így már kezdett zavarni a dolog, voltak még fura tettei Tominak, ami nagyon rosszul esett. Kati 29 éves,Tomi 22. Aztán beszéltem Katival, leszállt Tomiról.Azóta újra jóba vannak,bicikiznek stb.Tökre féltékeny lettem azóta, minden bajom van ha egy lánnyal találkozik,programra megy ahova én nem mehetek.Tudom hogy rászálltam és így meg fogom ölni a kapcsolatot.Olyan akarok lenni mint rég.Tomival megbeszéltük a dolgokat,mondta, hogy csak jóba vannak, engem szeret,és nem akar elveszíteni.Amikor anno mondtam neki, hogy visszaadnám leckéztetésképp a gyűrűt, le volt döbbenve,teljesen kétségbeesett.Tudom hogy nincs köztük semmi,ezért is szeretnék olyan lenni mint rég,de egyszerűen nem megy. Mit kellene tennem, hogy ne legyek ilyen hülye? Köszönöm hogy végig olvastad! 22/L



2013. aug. 19. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

nem kéne az ilyen ügyeivel foglalkoznod,ha el akar menni tőled azt akkor is megteszi ,sőt jobban ha kontroll alatt tartod

foglalkozz csak azzal amit együtt csináltok!

amit meg elmond azon "csámcsoghatsz" bár ezt se javaslom,mert egy idő után semmit se mond majd el!!

2013. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem neked kell olyannak lenned, mint régen, hanem a párodnak. Tömören ennyi.
2013. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!