Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Egy női szeretetőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy női szeretetőt is ugyanolyan rossznak tartotok, mint egy másik férfit?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok,25 éves nő vagyok. A férjem előtt volt pár kalandom, de csak férfiakkal, nővel soha nem tudtam volna elképzelni. Most viszont egy tanfolyamon egy másik nő teljesen elcsavarta a fejemet. Ő leszbikus, most a szeretőm. Nagyon jó vele az ágyban, nem is hittem, hogy nővel ilyen jó is lehet. Rengeteget beszélünk, programokat szervezünk. A férjem úgy tudja, hogy nagyon jó barátnők vagyunk. Hogy is mondjam, tényleg inkább az. Nem vagyok belé szerelmes, de szeretek vele lenni, vonzódom hozzá, becsülöm mint embert, és fontos része az életemnek. Bűntudatom van miatta, de ez másfajta kapcsolat, mint a férjemmel, soha nem hagynám el a páromat miatta,ő se várja el. Férfiak, ez a fajta megcsalás is megbocsáthatatlan nektek?
2017. aug. 12. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, ami abszolút férfifüggő, de így ahogy leírtad, szerintem ez több férfit is zavarna. Úgy gondolom, ha pusztán szexről szólna az egész és nem lenne érzelmi szál (még ha írtad, hogy nem szerelem), azzal jobb helyzetben lennél.
2017. aug. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha a hapsid titokban járkálna kocsmázni mással és zacsipacsizni más hapsikkal az az lenne ?

31/f

2017. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
K.va
2017. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Ez ugyanolyan átverés és megcsalás, mintha ugyanezt, egy férfivel tennéd.


De, szerintem ez, egy fokkal még gusztustalanabb is, hisz, majdhogynem a férjed orra előtt teszed ezt.

2017. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Olyan ez, mintha egy gimnazista megkérdezné, hogyha pl. rajzból, énekből és testnevelésből bukik meg, akkor ugye nem kell évet ismételnie(?). Vagy a betörő azt kérdezné, hogyha pénz és ékszerek helyett egy zsolnay étkészletet lop el, az még ugye nem számít bűncselekménynek(?).

A válasz minden esetben egyértelmű, a bukás az bukás, a lopás az lopás, a megcsalás pedig megcsalás.

2017. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanolyan megcsalásnak venném.És ugyanolyan megbocsájthatatlan árulás.
2017. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Te esteted más mibt általánosítás amit fő kérdésedben említesz. Én ennek még örülnék is, mert ah mondtad, egy fontos része életednek, jó néked nagyon. Bár én elég sok tudással rendelkezem pszichológiában, szóval.., de beszéld meg szerelmeddel. Mindünk más mint ő.
2017. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Diavolino44 ***** válasza:
Kicsit fura lett volna, ha valamelyik exem bevallja, hogy a jo baratnoivel mast is csinaltak. De mivel en csak biszex novel tudom magam elkepzelni, ferjkent, igy en orulnek neki. Nalam ez siman belefer.
2017. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Heart of Darkness ***** válasza:
A megcsalás az megcsalás. Ezen nem változtat az illető neme.
2017. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanolyan rossz. Kivéve, ha mindhárman tudtok róla, és elfogadjátok így. Ha jól értem, nem ez a helyzet, úgyhogy ez bizony kőkemény megcsalás.

De azért egy kicsit életszerűtlen, őszintétlen nekem ez a kérdés. Hogy a fenébe tudta elcsavarni és a fejedet, ha korábban el sem tudtad volna képzelni azonos neművel? Egy tanfolyamon? Kissé kamuszaga van.

2017. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!